Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Hamiltons: "Vēl viens tituls neizšķirs to, vai turpināšu braukt F1"

Artūrs Šāblis
Artūrs Šāblis

Hamiltons: "Vēl viens tituls neizšķirs to, vai turpināšu braukt F1"
Lūiss Hamiltons. Foto: Bryn Lennon/Reuters/Scanpix

Septiņkārtējais F1 čempions Lūiss Hamiltons atklājis, ka gaidāmās sezonas iznākums neietekmēs sportista karjeras turpinājumu, jo braukšana joprojām viņam sagādā prieku. Tāpat britu sportists pastāstījis, kas viņu motivē piedalīties sacīkstēs.

Lūiss Hamiltons vien februārī noslēdza viena gada līgumu ar savu ilggadējo F1 komandu "Mercedes", ar kuru izcīnījis sešus titulus. Viņa komandas biedrs arī šajā sezonā būs Valteri Botass, kurš Vācijas vienībai 2020. gadā palīdzēja iegūt jau septīto Konstruktoru kausu pēc kārtas.

"Jau skaidri zinu, ka vēl viena titula iegūšana neizšķirs to, vai turpināšu savu karjeru. Sāku braukt tādēļ, ka to mīlu. Ja nemīlētu braukšanu, ja dzītos tikai pēc tituliem un uzvarām, droši vien apmaldītos," spriež Hamiltons. "Protams, tituls ir lielais mērķis, taču domāju, ka galvenais ir tas, ka uzvelkot ķiveri joprojām smaidu. Pagājušais gads visiem bija smags, tomēr bija arī lieliski brīži."

"Ir svarīgi, ka visi iestājamies pret netaisnību un izmantojam savu platformu," pauž čempions, kurš pagājušajā sezonā bija galvenais kustības "Black Lives Matter" vēstnesis F1. "Runājot par pietupšanos uz ceļgala, katrs var pats pieņemt lēmumu – darīt to vai nē. Tas ir simbolisks gājiens, un uzskatu, ka reizēm tas ir ļoti svarīgi. Protams, tādi žesti nav tik būtiski, galvenās ir darbības, ko veicam ikdienā."

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/f1/news/2...