Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Fetels: "Palīdzēšu Mikam Šūmaheram tāpat, kā Mihaels palīdzēja man"

Artūrs Šāblis
Artūrs Šāblis

Fetels: "Palīdzēšu Mikam Šūmaheram tāpat, kā Mihaels palīdzēja man"
Sebastians Fetels. Foto: AFP/Scanpix

Četrkārtējais "Formula 1" čempions Sebastians Fetels atklājis, ka centīsies savam tautietim un leģendārā Mihaela Šūmahera dēlam Mikam Šūmaheram palīdzēt gan trasē, gan ārpus tās. "Aston Martin" pilots atzīst, ka tāpat viņam savulaik palīdzējis arī Mihaels Šūmahers.

Gaidāmajā F1 sezonā "Haas" komandu pārstāvēs "Formula 2" čempions Miks Šūmahers. Septiņkārtējā F1 čempiona Mihaela Šūmahera dēls prestižajā autosporta seriālā aizvadīs savu pirmo sezonu, bet cits vācietis Sebastians Fetels pārstāvēs jau piekto komandu savā karjerā – "Aston Martin". 33 gadus vecā Fetela jaunības elks ir bijis tieši jaunā pilota tēvs Mihaels Šūmahers.

"Joprojām esmu Mihaela fans un priecājos palīdzēt, kur vien varu. Miks ir fantastisks puisis un man ir īpaša saikne ar viņa tēvu," atzīst Fetels. "Tiešām žēl, ka Mihaels nav redzējis Mika progresu pēdējos gados un sava dēla uzkāpšanu uz lielās skatuves. Tomēr mēs ar Miku labi satiekam. Labprāt stāstīšu viņam visu, ko zinu."

"Būšu gatavs palīdzēt, bet uz viņu skatos kā cilvēku. Viņam pašam jāizkaro savs ceļš F1. Kad vajadzēs palīdzību ar lietām, kurās man pašam karjerā ir bijis nepieciešams atbalsts, to arī sniegšu. Tomēr uzskatu, ka ļoti svarīgi ir atrast pašam savu ceļu un doties tajā. Mihaela Šūmahera padomi karjeras sākumā man ļoti palīdzēja, centīšos tāpat palīdzēt viņa dēlam Mikam," atklāj četrkārtējais čempions Fetels, kurš trīs titulus ieguvis sacenšoties ar autosporta leģendu Mihaelu Šūmaheru.

2021. gada F1 sezonu plānots atklāt 28. martā Bahreinā, taču ap to ir daudz neskaidrību. Vēl pavisam nesen nācies pārcelt Austrālijas posmu un joprojām nav skaidra gada trešo sacīkšu norises vieta.

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/f1/news/1...