Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

US Open 2021

Otrdiena, 24. augusts — svētdiena, 12. septembris

Sacensību jaunumi
vīriešu vienspēļu kvalifikācijas 1. kārta6:3, 6:4Ernests Gulbis — Marc Polmans 
vīriešu vienspēļu kvalifikācijas 2. kārta6:4, 7:5Ernests Gulbis — Filip Horanský 
 4:6, 5:7Ernests Gulbis — Quentin Halys 
sieviešu vienspēļu 1. kārta6:7(6), 3:6Anastasija Sevastova — Kateřina Siniaková 
sieviešu dubultspēļu 1. kārta1:6, 7:5, 5:7Sevastova/Hercog — Niculescu/Ruse 
vīriešu vienspēļu 4. kārta6:3, 6:4, 5:7, 5:7, 6:1Botic van de Zandschulp — Diego Schwartzman 
sieviešu vienspēļu 4. kārta6:3, 6:3Elina Svitolina — Simona Halep 
vīriešu vienspēļu 4. kārta3:6, 4:6, 3:6Daniel Evans — Daniil Medvedev 
sieviešu vienspēļu 4. kārta6:4, 6:7(5), 2:6Angelique Kerber — Leylah Fernandez 
vīriešu vienspēļu 4. kārta7:5, 1:6, 7:5, 2:6, 0:6Peter Gojowczyk — Carlos Alcaraz 
sieviešu vienspēļu 4. kārta4:6, 1:6Elise Mertens — Aryna Sabalenka 
vīriešu vienspēļu 4. kārta6:4, 2:6, 6:7(6), 4:6Frances Tiafoe — Félix Auger-Aliassime 
sieviešu vienspēļu 4. kārta6:3, 7:6(4)Barbora Krejčíková — Garbiñe Muguruza 
 7:6(12), 6:4Belinda Bencic — Iga Świątek 
vīriešu vienspēļu 4. kārta6:4, 6:4, 7:6(7)Alexander Zverev — Jannik Sinner 
 7:6(6), 4:6, 1:6, 3:6Reilly Opelka — Lloyd Harris 
sieviešu vienspēļu 4. kārta2:6, 1:6Shelby Rogers — Emma Raducanu 
vīriešu vienspēļu 4. kārta4:6, 6:3, 3:6, 2:6Oscar Otte — Matteo Berrettini 
sieviešu vienspēļu 4. kārta7:5, 6:4Karolína Plíšková — Anastasia Pavlyuchenkova 
vīriešu vienspēļu 4. kārta1:6, 6:3, 6:2, 6:2Novak Djokovic — Jenson Brooksby 
sieviešu vienspēļu 4. kārta6:7(2), 7:6(6), 6:3Maria Sakkari — Bianca Andreescu 
vīriešu vienspēļu 1/4 fināls3:6, 0:6, 6:4, 5:7Botic van de Zandschulp — Daniil Medvedev 
sieviešu vienspēļu 1/4 fināls3:6, 6:3, 6:7(5)Elina Svitolina — Leylah Fernandez 
 1:6, 4:6Barbora Krejčíková — Aryna Sabalenka 
vīriešu vienspēļu 1/4 fināls6:3, 3:1 RETFélix Auger-Aliassime — Carlos Alcaraz 
sieviešu vienspēļu 1/4 fināls6:3, 6:4Emma Raducanu — Belinda Bencic 
vīriešu vienspēļu 1/4 fināls7:6(6), 6:3, 6:4Alexander Zverev — Lloyd Harris 
sieviešu vienspēļu 1/4 fināls4:6, 4:6Karolína Plíšková — Maria Sakkari 
vīriešu vienspēļu 1/4 fināls5:7, 6:2, 6:2, 6:3Novak Djokovic — Matteo Berrettini 
sieviešu vienspēļu pusfināls7:6(4), 4:6, 6:4Leylah Fernandez — Aryna Sabalenka 
 6:1, 6:4Emma Raducanu — Maria Sakkari 
vīriešu dubultspēļu fināls3:6, 6:2, 6:2Ram/Salisbury — Murray/Soares 
vīriešu vienspēļu pusfināls4:6, 5:7, 2:6Félix Auger-Aliassime — Daniil Medvedev 
 4:6, 6:2, 6:4, 4:6, 6:2Novak Djokovic — Alexander Zverev 
jaukto dubultspēļu fināls5:7, 2:6Olmos/Arevalo — Krawczyk/Salisbury 
meiteņu fināls6:2, 6:4Robin Montgomery — Kristina Dmitruk 
zēnu fināls2:6, 6:7(6)Juncheng Shang — Daniel Rincon 
sieviešu vienspēļu fināls6:4, 6:3Emma Raducanu — Leylah Fernandez 
sieviešu dubultspēļu fināls3:6, 6:3, 3:6Gauff/McNally — Stosur/Zhang 
vīriešu vienspēļu fināls4:6, 4:6, 4:6Novak Djokovic — Daniil Medvedev 
restorāni Rīgā - saņem atlaides