Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3014, Did:0, useCase: 3

Rubīna emocijas: "Ārprāts...bet nekad nebija šaubu. Viss bija mūsu rokās"

Krišjānis Pundurs
Krišjānis Pundurs

Rubīna emocijas: "Ārprāts...bet nekad nebija šaubu. Viss bija mūsu rokās"
Kristiāns Rubīns (nr. 94) ar komandas biedriem. Foto: Guntis Lazdāns/LHF

Latvijas izlases aizsargs Kristiāns Rubīns pēc iekļūšanas pasaules čempionāta pusfinālā un uzvaras pār Zviedriju (3:1) izteicās, ka pārliecība par spēles iznākumu viņu nav pametusi ne brīdi, un pauda apņēmību arī no Tamperes neatbraukt tukšām rokām.

Kā tas ir – piedalīties jauna Latvijas sporta vēstures ieraksta tapšanā? “Ārprāts...bet nekad nebija šaubu,” pauž Rubīns. “Zinājām, ka spēle ir tur - sākām labi, un viss bija mūsu rokās. Čaļi cīnījās, atdeva visu, ko vien varēja. Fani bija vienkārši super, palīdzēja mums jau no paša sākuma. Šodien noteikti nevarēšu aizmigt – galva sāp. Bet emocijas ir vienkārši pāri visam.”

Aizsargs daļēji piekrita, ka izdevies zviedrus pārsteigt ar savu pretspēli: “Jā un nē. Spēle gāja tā, ka bija sajūta – šī ir mūsu spēle, mums vienkārši jāturpina spēlēt, un iekritīs. Tad iekrita, iekrita vēl viens, un bija tikai jānotur. Man personīgi par nevienu no šiem puišiem šaubu nebija. Tā ir vēsturiska komanda – šeit, Latvijā. Žēl, ka arī tālāk nevarēsim spēlēt šeit, bet centīsimies mājās kaut ko atvest.”

Gluži kā pēc panākuma pēdējā grupu turnīra mačā pret Šveici, arī šoreiz emocijas Latvijas izlasē sita augstu vilni, pat “reiz divi”, un Rubīns piekrita, ka šāds lādiņš arī došot nepieciešamo enerģiju arī gaidāmajām medaļu spēlēm. “Ballīte līdz dušām, un tad jau atpakaļ ierindā. Rīt laikam lidojam, tad skatīsimies, pret ko spēlējam [Kanādu], un visu pārējo. Nedrīkst aizsvinēties, bet pēc šādām spēlēm emocijas ir līdz pašai augšai. Jābūt gudriem, un viss būs labi,” pauda izlases aizsargs, kurš uz ledus pavadīja 20 minūtes un 15 sekundes – otru lielāko spēles laiku starp savas pozīcijas hokejistiem. Par desmit sekundēm vairāk – Uvim Balinskim.

Rubīns uz savu ceturto pasaules čempionātu ieradās dienu pirms pēdējās grupu turnīra spēles, atlidodams no Ziemeļamerikas pēc sezonas beigām. “Bija tā vērts – noteikti. Nekad neatteikšu spēlēt Latvijas izlasē – mājās vai ārpus mājām. Uzskatu sevi par patriotu – tā esmu audzināts. Prieks būt šeit, šajā vēsturiskajā komandā,” teica Kristiāns. “Darīsim visu priekš faniem, priekš sevis, priekš Latvijas – nesīsim vārdu pasaulē.”

Noderīgas lietas:

PČ jaunumi, komentāri un viedokļi
PČ kalendārs un rezultāti
MAXIMA prognožu spēle
WILLIAM HILL eksperti un prognozes
TIKKURILA kolorītākais Latvijas hokejists
Baudi PČ hokejā lielākajā sporta bārā Latvijā O'LEARYS

     [+] [-]

, 2023-05-26 05:46, pirms nedēļas
Nu nu- Malacis, ka saka, "Nekad neatteikšu Latvijas izlasei", bet tiešam ?