Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Latvijas šaha turnīru gads noslēdzas ar lielmeistara Širova uzvaru

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvijas šaha turnīru gads noslēdzas ar lielmeistara Širova uzvaru
Foto: Latvijas Šaha federācija.

Vakar Rīgas Šaha federācijas telpās norisinājās pēdējais turnīrs šā gada Latvijas šaha kalendārā – "Rīgas blics 2021". Gadimijas svētku atmosfērā par uzvarētāju kļuva Spāniju pārstāvošais lielmeistars Aleksejs Širovs (2640).

Turnīrā ar balvu fondu 105 eiro un apdomas laiku 4 minūtes partijai plus 2 sekundes par gājienu piedalījās 17 šahistu. Širovs bija pārliecinošs reitingfavorīts un savu statusu viņš apliecināja, gūstot uzvaras visās 11 partijās. Par punktu no viņa atpalika FM Matīss Mustaps (2270), bet trešais finišēja Arsens Bataševs (2091) – 8 punkti.

Dienu iepriekš šaha platformā Lichess.org tika aizvadīts "Šaha Jaunais gads", kas divos turnīros (ar dalības maksu un bez) pulcēja teju simts dalībniekus. Galvenajā no tiem, A turnīrā, deviņās kārtās labākais arī bija Širovs un arī simtprocentīgu rezultātu, atstājot aiz sevis Mustapu un Kārli Gobleju, savukārt B grupā galveno balvu saņēma Gundars Šmits.

Izmantotie resursi:
Latvijas Šaha Federācija

  +2 [+] [-]

, 2022-01-01 00:03, pirms 3 nedēļām
balvu fondu 105 eiro (C)
================
Ta ir laupīšana!
Širovam vakar bija jaatrodas Varšavā, kur notika Pasaules Čempionats blicā, bet viņš pēc Rapida atbēga mājās un devās aplaupīt bērnus!

     [+] [-]

, 2022-01-01 10:51, pirms 2 nedēļām
Balvu fonds neželīgs.