Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Briedis: "Šī bija mana līdz šim grūtākā cīņa"

Andrejs Siliņš

Briedis: "Šī bija mana līdz šim grūtākā cīņa"
Mairis Briedis. Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Pēc uzvaras pār Noelu Gevoru Pasaules boksa Supersērijas ceturtdaļfinālā ASV pilsētā Čikāgā Mairis Briedis norādīja, ka gatavoties cīņai traucējuši savainojumi un ka šī esot bijusi līdz šim grūtākā Maira cīņa.

"Cīņai bija grūti gatavoties, jo bija savainojumi un dakteris teica, ka boksēties nevar, bet es teicu, ka varu. Uz pašu cīņu nebiju savainots, bet pirms tam daudz laika veltīju atveseļošanās procesam. Bija vajadzīgi trīs mēneši, mēs visu izdarījām vienā. Šī ir līdz šim mana grūtākā cīņa," sacīja Briedis, vairākkārt pateicoties arī Čikāgā uz cīņu sanākušajiem latviešu līdzjutējiem.

Pēc Brieža cīņas vēl nebija skaidrs pēdējā ceturtdaļfināla dueļa uzvarētājs. Uz jautājumu, kuru Briedis sev labāk redzētu kā pretinieku pusfinālā, Mairis norādīja, ka tam nav nozīmes - latvietis būšot gatavs jebkuram pretiniekam. Vēlāk noskaidrojās, ka tas būs poļu bokseris Kšištofs Glovackis, kurš savā ceturtdaļfināla cīņā ar pēc punktiem uzveica krievu Maksimu Vlasovu.

"Tā būs vēl viena smaga cīņa pret ļoti labu bokseri. Apsēdīsimies ar treneriem un sagatavosimies labāk kā jebkad iepriekš, lai būtu droši, ka izcīnīsim uzvaru," uzzinājis, ka pretiniekos būs Glovackis, sacīja Briedis. Arī Glovackis atbildēja ar pieklājības frāzēm: "[Maksims] Vlasovs bija ļoti sīkts, turpināja cīnīties. Briedis ir lielisks bokseris un es sagaidu interesantu cīņu."

Otrā pusfināla pārī cīnīsies kubietis Junjers Dortikoss un amerikānis Endrū Tabiti. Pagaidām pusfināla cīņu datumi vēl nav zināmi.

Izmantotie resursi:
TVPlay video portāls | TVPlay
https://worldboxingsuperseries.com/

  +1 [+] [-]

, 2018-11-11 12:06, pirms 3 gadiem
Nu nekas vieglāks nebūs pusfinālā...

  -1 [+] [-]

, 2018-11-11 14:37, pirms 3 gadiem
Gevors labāks par Glowacki un Vlasovu.

  -4 [+] [-]

, 2018-11-11 15:38, pirms 3 gadiem
Pret Dortikosu tādā formā var iet tikai tad, ja ir saņēmies ļoti daudz ātros kredītus un cer, ka pēc cīņas vairs nevajadzēs tos atdot!

     [+] [-]

, 2018-11-11 15:51, pirms 3 gadiem
nevis grūtākā bet švakākā...un jaunāks ar nepaliek.

     [+] [-]

, 2018-11-11 16:13, pirms 3 gadiem
M rakstīja: Pret Dortikosu tādā formā var iet tikai tad, ja ir saņēmies ļoti daudz ātros kredītus un cer, ka pēc cīņas vairs nevajadzēs tos atdot!
Tu noskaties Dortikosa 1/4 finālu un tad pasaki, ka viņš ļoti labs

  -1 [+] [-]

, 2018-11-11 16:53, pirms 3 gadiem
Āfrika12 rakstīja: Gevors labāks par Glowacki un Vlasovu.
Un tagad pajautā pats sev. Kāds ir Gevora nokautu procents?
Vai Gevors kādreiz ir bijis pasaules čempions..?

Kāds ir pamatojums tam, ka Gevors ir labāks pat par Vlasovu? Vlasovs viņu izpunktēs tikai tā.

  +2 [+] [-]

, 2018-11-11 18:26, pirms 3 gadiem
Mairis jau nav muļķis,gan jau pietiekami objektīvi izanalizēs visu,izdarīs secinājumus,savedīs kārtībā veselību un esmu pārliecināts,ka pret poli redzēsim daudz labāku un spēcīgāku Mairi nekā vakar!

     [+] [-]

, 2018-11-11 19:22, pirms 3 gadiem
Viss būs AŽŪR!

Žēj tikai, ka ļoti traucē tā ĀTRO LAUPĪTĀJKREDĪTU NASTA, kas Mairim tagad pa dzīvi jānes...

     [+] [-]

, 2018-11-12 15:43, pirms 3 gadiem
Kāda vēl nasta

Tas viss ir galvā, ja TEV ir nasta- Tavas problēmas.

Mairis naudu nopelnīja, par ko man prieks.