Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Bolotņiks par uzvaru ''Golden Contract'' turnīrā cīnīsies 2. decembrī

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Bolotņiks par uzvaru ''Golden Contract'' turnīrā cīnīsies 2. decembrī
Ričards Bolotņiks. Foto: LNK Boxing

Turnīra ''Golden Contract'' organizatori oficiāli pavēstījuši, ka latviešu boksera Ričarda Bolotņika (17-5-1, 7KOs) finālcīņa pret Sēržu Mihelu (11-1, 8KOs) no Vācijas tiks aizvadīta šī gada 2. decembrī Anglijas pilsētā Veikfīldā, ''Production Park Studios'' telpās.

''Golden Contract'' turnīra pusfinālā Rīgā Ričards Bolotņiks pēc punktiem pārspēja Hosea Bērtonu. Tikmēr Sēržs Mihels uzvarēja Laiemu Konroju ar tehnisko nokautu - cīņa tika pārtraukta ceturtajā raundā, kad Konrojs bija ticis pie trim nokautiem.

Lai arī Bolotņiks sarunā ar Sportacentrs.com iepriekš atzina, ka ļoti vēlētos, lai fināls notiktu Rīgā, šoreiz organizatori lēmuši citādi. ''Golden Contract'' fināls paredzēts 2. decembrī Anglijas pilsētā Veikfīldā, ''Production Park Studios'' telpās. Šo cīņu pārraidīs tiešraidē gan ''Sky Sports'', gan ESPN+. Sacensību uzvarētājs iegūs divu gadu līgumu ar promouteru kompāniju ''MTK Global''.

Iepriekš Ričards Bolotņiks sarunā ar Sportacentrs.com uzsvēra, ka nav nozīmes, ar ko boksēt finālā: ''Sēržs ir vairāk tehnisks, ātrs, viņam ir arī laba komanda. Man nav svarīgi, ar ko cīnīties finālā. Esmu jau uzvarējis divus favorītus, un sanāk, ka paliek tie, kas par tādiem nav uzskatīti.''

Sēržs Mihels ir dzimis Krievijā, bet pirmās desmit profesionālās karjeras cīņas aizvadīja Vācijā. Viņš karjeru sāka ar astoņām uzvarām pēc kārtas, līdz šim vienīgo zaudējumu piedzīvojot pret kanādieti Raienu Fordu.

Izmantotie resursi:
https://mtkglobal.com/golden-contra...