Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2945, Did:0, useCase: 3

Bertāns: "Spēlēšu savu spēli, neko jaunu neizgudrošu"

Emils Ozerinskis

Bertāns: "Spēlēšu savu spēli, neko jaunu neizgudrošu"
Dāvis Bertāns. Foto: AFP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu spēlētāji pēc vasaras sanākuši kopā, lai sāktu savos klubos gatavoties jaunajai sezonai. Ierastajā pirmsezonas mediju dienā žurnālistu jautājumiem atbildes sniedza Dāvis Bertāns.

Latvijas basketbolu jaunajā sezonā tāpat kā pērn NBA laukumos pārstāvēs divi spēlētāji - Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns, kuri interesantā notikumu pavērsienā tika iesaistīti savstarpējā maiņas darījumā. Pirms šīs sezonas Bertānam būs iespēja iziet pilnu sagatavošanās posmu ar Dalasas "Mevericks".

"Sezonas vidū tiku iemests jaunā sistēmā. Saņēmu īso apmācības kursu lietās, kuras man būs jādara. Tagad varu sākt jau no pamatiem un ar priekšstatu par komandas spēli. Vajadzētu būt, ka būs vieglāk," ieskicēja "Mavericks" uzbrucējs.

Bertāns Dalasā nonāca kopā ar Spenseru Dinvidiju, kurš sezonas otrajā pusē kļuva par vienu no uzticamākajiem Lukas Dončiča komandas biedriem. Bertāns atzīmēja: "Tas prasīja nedaudz laika, lai saprastos laukumā. Ir vieta komandas izaugsmei un galvenais uzsvars ir uz runāšanu abos laukuma galos."

"Spēlēšu tāpat kā līdz šim, neko jaunu neizgudrošu. Uzlabot - protams, varētu tālmetienu procentu. Tas vienmēr varētu būt labāks. Priekš manis galvenais, lai komanda uzvar. Kamēr tas notiek, būšu gatavs palīdzēt jebkurā veidā, kā varu," norādīja Latvijas izlases basketbolists, kuram nedēļu pirms sezonas sākuma apritēs 30 gadi.

     [+] [-]

, 2022-09-28 00:30, pirms 2 mēnešiem
Dāvis saka,ka spēlēs tapat kā līdz šim, ne jau "savu spēli " . Nav jau Dinamo hokejists

  +3 [+] [-]

, 2022-09-28 07:03, pirms 2 mēnešiem
Laikam jānovēl, lai ķieģeļu maz un mūrnieka arodu var apgūt pēc karjeras beigām!

     [+] [-]

, 2022-09-28 11:09, pirms 2 mēnešiem
Bertāns turpinās mest ķieģeļus, kā jau pēdējās 2-3 sezonas.

     [+] [-]

, 2022-09-28 11:22, pirms 2 mēnešiem
Interesanti.
Spēlēs savu spēli kuru iekš Mavs nav principā spēlējis lēnā tempa dēļ

     [+] [-]

, 2022-09-28 12:07, pirms 2 mēnešiem
Tikai, ludzu, nedrible, Davi! Var bikses pieslapinat