Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2979, Did:0, useCase: 3

Dāvis Bertāns: "Psiholoģiski smaga spēle. Ilgs ceļš un, iespējams, karstākā zāle, kādā esmu spēlējis"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Dāvis Bertāns: "Psiholoģiski smaga spēle. Ilgs ceļš un, iespējams, karstākā zāle, kādā esmu spēlējis"
Dāvis Bertāns. Foto: FIBA

Šovakar 2023. gada Pasaules kausa kvalifikācijas otro posmu ar uzvaru noslēdza Latvijas basketbola izlase, kas viesos sakāva Slovākiju ar 93:60. Lai gan rezultāta starpība bija pārliecinoša, gan galvenais treneris Luka Banki, gan 23 punktus guvušais Dāvis Bertāns izcēla mača sarežģīto psiholoģisko pusi.

"Šeit spēlēt noteikti nebija viegli. Gribu apsveikt Slovākijas izlasi – lai gan viņiem turnīrs ir beidzies, viņi parādīja solīdu sniegumu grupu turnīra gaitā. Novērtēju viņu stilu un vēlmi uzticēties jaunajiem basketbolistiem. Un gribu apsveikt savus basketbolistus ar to, kā viņi spēlēja šajā logā," preses konferencē pauda Luka Banki.

"Lieliska uzvara pret Serbiju, nodrošinot pirmo vietu grupā, un šodien – vēl viena spēle ar lielisku sniegumu. Neiedziļinoties basketbola detaļās, sarežģītākā bija psiholoģiskā puse, un komanda jau no paša sākuma pierādīja, ka ir gatava spēlēt ar nepieciešamo koncentrēšanos," Latvijas valstsvienības basketbolistus slavēja itāļu speciālists.

"Piekritīšu trenerim. Psiholoģiski šī spēle bija pat grūtāka nekā pret Serbiju, kurā nodrošinājām pirmo vietu. Ilgi nācās pavadīt ceļā, karsta zāle – varbūt karstākā, kādā jebkad esmu spēlējis. Nebija viegli, jo īpaši mentāli. Bet, kad izej laukumā, cieni pretinieki, cieni komandas biedrus, saņemies un atdod visu," teica Dāvis Bertāns.

  -2 [+] [-]

, 2022-07-03 22:46, pirms mēneša
Tagad galvenais tāda paša garā turpināt otrā kārta īpaši augustā

  -2 [+] [-]

, 2022-07-03 22:54, pirms mēneša
Paldies Banki! Davis ari malacis, istens DARITAJS!

     [+] [-]

, 2022-07-03 23:48, pirms mēneša
Šis izlases modelis visā atlasē rāda sen neredzētu stabilitāti un raksturu - lai izdodas šo saglabāt augustā un tālākajos atlases logos! Un prieks sastāvā arī redzēt jaunas, vai kādu laiku neredzētas sejas, spēlētaju rotācija noteikti nāk mums par labu, jo dos vairāk opciju spēlēs, kurās nevarēs palīdzēt EL un NBA džeki.

     [+] [-]

, 2022-07-04 06:27, pirms mēneša
parveselīgudzīvesveidu rakstīja: Paldies Banki! Davis ari malacis, istens DARITAJS!
Dāvis ir izlases līderis
Rūjienas puika 💪👍
Un tagad arī piebremzējis ar dzērieniem, dzīvo veselīgi, vispār super✌️

     [+] [-]

, 2022-07-04 06:33, pirms mēneša
Ehh, ja vien Timma saņemtos un atgrieztos izlases apritē...