Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2978, Did:0, useCase: 0

Miezis un Lasmanis FIBA 3x3 ranga virsotnē

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Miezis un Lasmanis FIBA 3x3 ranga virsotnē
Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis un Agnis Čavars - Top 5 3x3 spēlētāji pasaulē. Foto: FIBA

Pēc kārtējā Pasaules tūres "Masters" turnīra FIBA publicējusi jauno 3x3 basketbolistu pasaules rangu. Pirmo vietu tajā saglabājis Nauris Miezis, bet uz otro pacēlies viņa komadnas biedrs Kārlis Pauls Lasmanis.

Latvijas vadošā komanda "Riga" nedēļas nogalē triumfēja Mehiko "Masters" turnīrā, kamēr tiešie konkurenti gan tūres kopvērtējumā, gan individuālajos rangos turnīrā nepiedalījās. Tādējādi Nauris Miezis ar kopā savāktiem 752.850 reitinga punktiem saglabā pirmo vietu, bet uz otro no septītās pakāpies Kārlis Pauls Lasmanis, kuram 727.080 punkti.

Lasmanis rangā apsteidza Serbijas komandas "Ub" pārstāvjus Strahinju Stojačiču, kurš nu ar 686.298 punktiem ir trešajā vietā, un viņa komandas biedru Dejanu Majstoroviču (652.392 punkti). Tikmēr uz piekto vietu pacēlies Agnis Čavars, kuram sapelnīti 609.630 punkti. Iepriekšējā rangā Čavars bija astotais, bet nu apsteidzis beļģus Tibo Vervo un Niku Selisu, kā arī serbu Mihailo Vasiču. Tas izskaidrojams ar "Antwerp" nespēlēšanu Meksikā, kā arī Serbijas komandas "Liman" vājo sniegumu, apstājoties ceturtdaļfinālā.

Rangā turpina kāpt arī Edgars Krūmiņš, kurš no 22. vietas ar 436.449 punktiem nu pakāpies uz 17. pozīciju, bet Artūrs Strēlnieks, kurš līdz ar Krūmiņa atgriešanos nav spēlējis divos "Masters" turnīros, ar 323.058 punktiem atkāpies uz 26. vietu. Vēl labāko simtniekā ar 112.446 punktiem atrodams Guntars Strāķis, kuram 93. pozīcija.

Komandu vērtējumā "Riga" līdzīgi kā šīs sezonas kopvērtējumā apsteigusi Serbijas komandu "Ub", ierindojoties pirmajā vietā. Uz trešo vietu pacēlusies cita Serbijas komanda "Liman", apsteidzot beļģu "Antwerp". Labāko sešinieku noslēdz Nīderlandes "Amsterdam" un Lietuvas "Šakiai".

Tā kā sieviešu turnīri notiek retāk, tad arī sieviešu rangā izmaiņas nav notikušas. Janeta Rozentāle ir visaugstāk no latvietēm (63.), 65. vietu ieņem Raivita Koreņika, 75. vietu - Anete Blūma un 121. vietu - Laura Okuņeva. Pirmajā vietā joprojām ir spāniete Sandra Igeravide, kurai seko vācietes - Sonja Greinahere un Svenja Brunkhorsta.

Pēdējais lielais šīs sezonas turnīrs no 17. - 18. decembrim risināsies Saūda Arābijas pilsētā Džedā, kur risināsies Pasaules tūres finālposms. Tajā sacentīsies 12 labākās tūres komandas ar Latvijas komandu "Riga" priekšgalā.

Izmantotie resursi:
https://fiba3x3.com/en/rankings/ind...

     [+] [-]

, 2021-11-09 20:22, pirms 2 mēnešiem
Tīri intereses pēc būtu forši, ja viņi kā komanda uzkapātu Big3 līgā, jo tie gaiļi baigi izrēca mūsējos. Vienīgi, ka tur noteikumi pakārtoti lēnajiem NBA pensionāriem

     [+] [-]

, 2021-11-09 22:50, pirms 2 mēnešiem
Ja viņi ir virsotnē, tad ziniet ko, es esmu apakšā!