Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2978, Did:0, useCase: 0

Olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā ieguvuši pirmo lielo sponsoru

Agris Suveizda

Olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā ieguvuši pirmo lielo sponsoru
"Riga" 3x3 basketbola komanda un "Rimi Latvia" turpmākos divus gadus strādās kopā. Publicitātes foto

Par Latvijas 3x3 basketbola vadošās komandas "Riga" sponsoru šodien oficiāli kļuvis mazumtirdzniecības veikalu tīkls "Rimi Latvia", sadarbības līgumu parakstot uz diviem gadiem. Abas puses vienojušās līguma summu neizpaust.

“Šī gada sākumā, kļūstot par Latvijas Olimpiskās komandas oficiālo iedvesmotāju, "Rimi" atgādināja, ka nav nozīmes, cik augstu sporta Olimpā cilvēks ir uzkāpis, – gan olimpiešiem, gan tiem, kas tikai sāk ceļu uz veselīgāku dzīvesveidu, nav sveša cīņa pret sevi par to vēl vienu soli, kas var izšķirt visu," stāsta "Rimi Latvia" valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

"Mūsu olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā ir nogājuši visu šo ceļu no paša sākuma līdz virsotnēm, daudz reižu pārvarot sevi un atkal un atkal neticamā veidā atrodot spēku tam vienam izšķirošajam izrāvienam vai metienam. Un olimpiskā fināla cīņa nebija izņēmums. "Rimi" lepojas ar Latvijas 3x3 basketbolistu komandu un iespēju kopā īstenot jaunus projektus, lai vēl vairāk attīstītu aktīvu un sportisku dzīvesveidu jauniešu vidū."

Prezentācijā domās dalījās arī "Riga" 3x3 komandas kapteinis Agnis Čavars: "Liels prieks par "Rimi" ienākšanu mūsu komandā! Faktiski viņi kļuvuši par mūsu pirmo lielo sponsoru pēc uzvaras Tokijas olimpiskajās spēlēs, tā ka ir gandarījums, ka mūsu ieguldītais milzu darbs tiek novērtēts arī uzņēmumos no privātā sektora. "Rimi" piešķirtais atbalsts krietni noderēs cīņā par mūsu nākamo mērķi – Parīze 2024!"

Informāciju sagatavoja:
Rimi Latvia

     [+] [-]

, 2021-10-06 16:32, pirms 2 mēnešiem
apmaksāš treniņus OSC?

     [+] [-]

, 2021-10-06 16:39, pirms 2 mēnešiem
Tad jau šiem banāni ne par 0,29 EUR bet par velti

     [+] [-]

, 2021-10-06 17:25, pirms 2 mēnešiem
nāk olimpiāde pēc 3 gadiem, viņi plāno turpināt spēlēt kopā līdz Parīzei? vecie pavilks?

     [+] [-]

, 2021-10-06 19:52, pirms 2 mēnešiem
stulbs sportaveids nevienam neintereresants.