Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:311, Did:0, useCase: 1

Noslēgušās "Baltic Open Regatta ‘09" sacensības

Šodien, 12.jūnijā, regates dalībnieku jahtas startēja savā pēdējā sacensību posmā Liepāja – Liepāja. Pēdējā regates posmā par uzvaru burātāji cīnījās no 13 līdz 21 jūdzei garā distancē.

Ir noslēdzies „Baltic Open Regatta ‘09” priekšpēdējais „Chivas” posms Liepāja - Liepāja

Vakar, 11.jūnijā, burātāji stājās uz regates priekšpēdējā „Chivas” posma Liepāja – Liepāja starta līnijas.
2

„Baltic Open Media Regatta ‘09” ir noslēgusies

Vakar, 11.jūnijā, Liepājā noslēdzās otrā „Baltic Open Media Regatta ‘09”. Mediju regatē piedalījās 11 mediji.

„Baltic Open Regatta ‘09” nonākusi Liepājā

10.jūnijā Liepājā finišēja regates trešā „Dienas Biznesa” posma Romasāre - Liepāja dalībnieki, un labākais rezultāts tajā Latvijas jahtai "Bering/Ananda".

Jau rīt Liepājā notiks „Baltic Open Media Regatta ’09”

Rīt, 11.jūnijā, Liepājā Baltijas atklātās regates ietvaros notiks otrā "Baltic Open Media Regatta '09", kura vienuviet pulcēs dažādu mediju pārstāvjus.

Jahta „Santa Rita” ir nocelta no sēkļa

Šodien uz sēkļa uzskrējusī latviešu jahta „Santa Rita” ir nocelta no sēkļa. Tā dodas uz Pērnavas ostu, kur tiks veikta jahtas pārbaude un konstatēti visi bojājumi, kā arī veikti remontdarbi. Jahta Pērnavas ostā uzturēsies vēl pāris dienas.

„Baltic Open Regatta’09” jahtas tuvojas Liepājai

No 10. līdz 13. jūnijam Liepājā notiks „Baltic Open Regatta ‘09”. Regates laikā, ceturtdien, 11. jūnijā notiks 2. Baltijas Atklātā Mediju Regate („Baltic Open Media Regatta ’09”), kura vienuviet pulcēs daudzu saziņas līdzekļu pārstāvjus.
1

Ir noslēdzies „Baltic Open Regatta ‘09” otrais posms Roja-Roomassaare

8.jūnija vēlā vakarā tika noskaidroti regates otrā posma Roja-Roomaassare uzvarētāji.
2

Uz sēkļa uzskrējusī jahta „Santa Rita” drīz būs ostā

5.jūnijā, pie Hademestes Igaunijā uz sēkļa uzskrēja Latvijas jahta „Santa Rita”. Jahta devās uz regates „Baltic Open Regatta ‘09” startu Pērnavā un novirzījās no sākotnējā kursa. Jahtas glābšanas darbi sākās sestdien ar Pērnavas ostas palīdzību un turpināsies vēl dažas dienas. Tā ir sarežģīta operācija, jo jāizveido padziļinājums akmeņu krāvumā jūrā.
1

Ir noslēdzies „Baltic Open Regatta ‘09” pirmais „Swedbank” posms Pērnava-Roja

7.jūnijā no rīta, noslēdzās pirmais burāšanas sacensību „Baltic Open Regatta ‘09” „Swedbank” posms Pērnava-Roja. Visi burātāji ir finišējuši veiksmīgi.
2

„Baltic Open Regatta ‘09” pasākumi Rojā

Svētdien, 7. jūnijā Rojā būs noslēdzies pirmais regates „Swedbank” posms Pērnava-Roja. Par godu šim notikumam visas dienas garumā Rojas ostā notiks dažādi kultūras pasākumi un atrakcijas gan burātājiem, gan ostas apmeklētājiem:
1

Klaipēda nepieņems „Baltic Open Regatta ‘09”

02.jūnijā, Klaipēda lauza vienošanos ar „Baltic Open Regatta ‘09” par regates pēdējā posma un jahtu izstādes „Baltic Open Boat Show” organizēšanu Klaipēdas ostā.
Foto: www.balticopenregatta.com
2

Rīt atklās "Baltic Open Regatta '09" sacensības

5.jūnijā Pērnavas ostā tiks atklātas starptautiskās "Baltic Open Regatta ‘09" burāšanas sacensības, kurās ar spēkiem mērosies 47 jahtas no septiņām valstīm.
2

''Baltic Open Regatta’09'' sacensības jau šajā nedēļas nogalē

Šajā nedēļas nogalē 6.jūnijā Pērnavā startēs ''Baltic Open Regatta ‘09'' burāšanas sacensības. Sacensībām jau ir pieteikušās 45 jahtas no 7 dažādām valstīm – Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas un ASV.
Foto: Mārtiņš Barānovs

Sezonas mērķis - uzvarēt un pierādīt, ka Latvija atrodas pie jūras

Ar pārliecinošu uzvaru buru jahtas komanda ''Latvian Sailing team'' ir sākusi 2009.gada sezonu. Komanda ar jauno ''X-41 one design'' sacīkšu jahtu piedalīsies nozīmīgākajās un prestižākajās sacīkšu burāšanas klasēs Eiropā.
3

"Baltic Open Regatta" ir pieteikušās jahtas no septiņām valstīm

Šogad "Baltic Open Regatta '09" sacensībām, kuras notiks no 6.-13.jūnijam, ir pieteikušās jau 44 jahtas no 7 dažādām valstīm.
Ervīna Līsmaņa foto

Pirmo reizi Baltijas jūras ūdeņos notiks „mini Transat” jahtu sacensības

No 6. līdz 13.jūnijam profesionāli burātāji no dažādām Baltijas jūras valstīm pulcēsies vienuviet, lai piedalītos un saviem spēkiem mērotos „Baltic Open Regatta ‘09” sacensībās. Šogad šīs burāšanas sacensības izvērtīsies par īpaši interesantu pasākumu, jo dalībnieku pulkam pievienosies „mini Transat” klases jahtas, kuru savstarpējā cīņa Baltijas jūras ūdeņos būs vērojama pirmo reizi.

Klaipēdā notiks „Baltic Open Boat Show”

No 12. līdz 14.jūnijam Klaipēdas ostā Baltijas atklātās regates ietvaros notiks grandioza jahtu izstāde „Baltic Open Boat Show”, kuras laikā laivas varēs novērtēt, tām atrodoties ūdenī.
Fotogrāfs Ervīns Līsmanis.
1

Arī šogad - "Baltic Open Media Regatta '09"

Arī šogad Baltijas atklātās regates ietvaros Liepājā notiks "Baltic Open Media Regatta '09", kura vienuviet pulcēs dažādu mediju pārstāvjus.
"Open 800" klases jahtas Krievijas čempionāta laikā

"Baltic Open Regatta '09" - Krievijas burāšanas čempionāta posms

14.10.2008 Krievijas jahtu klase "Open800" apstiprināja 2009.gada regates kalendāru „Russia Cup" sacensībām. „Russia Cup" ir burāšanas sacensības "Open800" klases jahtām, kuras notiek kopš 2004.gada.