Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 0

Krūzbergam un Bērziņam diskvalifikācijas PK posma pirmās kārtas sacensībās

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Krūzbergam un Bērziņam diskvalifikācijas PK posma pirmās kārtas sacensībās
Roberts Krūzbergs (no kreisās) un Reinis Bērziņš. Foto: instagram.com/shorttrackteamlatvia

LETA. Latvijas šorttrekisti Roberts Krūzbergs un Reinis Bērziņš piektdien Nīderlandē tika diskvalificēti Pasaules kausa ceturtā posma 1000 metru distances pirmās kārtas slidojumos.

Priekšsacīkstēs Krūzbergs uzvarēja savā slidojumā, finišēdams vienā minūtē un 24,744 sekundēs. Savukārt Bērziņš, startējot vienā slidojumā ar titulēto krievu Semjonu Jeļistratovu, finišēja ceturtais pēc vienas minūtes un 29,134 sekundēm. Tiesneši konstatēja, ka viens no sāncenšiem pārkāpis noteikumus cīņā ar Bērziņu, tādējādi latvietis, kurš slidojuma laikā bija pirmajās divās pozīcijās, tika iecelts pirmajā kārtā.

Cīņā par ceturtdaļfinālu Krūzbergs savā slidojumā bija otrais, taču vēlāk tika diskvalificēts par pārkāpumu, pēc kura izraisīšanas krita divi konkurenti. Bērziņš savā slidojumā bija trešais, taču arī tika diskvalificēts.

Anna Jansone šajā distancē priekšsacīkstēs ar finiša laiku viena minūte un 35,326 sekundes bija pēdējā, piektā savā slidojumā un nākamajai kārtai nekvalificējās. Viņai šajā distancē priekšā slidojums par vietām.

Jau ziņots, ka 500 un 1500 metros latvieši netika tālāk par otro kārtu. Šajās distancēs Latvijas sportisti turpinās sacensības slidojumos par vietām.

Sacensības norisināsies līdz svētdienai. Dordrehtā notiekošais ceturtais Pasaules kausa posms ir pēdējais etaps, kurā sportisti cīnās par punktiem 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijā.