Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

R. Krūzbergam kritiens Eiropas čempionāta pusfinālā

Ints Megnis
Ints Megnis

R. Krūzbergam kritiens Eiropas čempionāta pusfinālā
Roberts Krūzbergs (pa kreisi) pēc kritiena Eiropas čempionāta pusfinālā. Foto: EPA/Scanpix

Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs sestdien piedzīvoja kritienu Debrecenā notiekošā Eiropas čempionāta pusfinālā 1500 metru distancē.

Ventspilnieks piektdien pārvarēja ceturtdaļfinālu un sestdien cīnījās par vietu finālā, tomēr savā pusfināla skrējienā finišēja sestais starp septiņiem sportistiem, par desmit sekundēm atpaliekot no ceturtās pozīcijas, kas būtu devusi vietu B finālā.

Noslēgumā Krūzbergs guva 16. vietu, kamēr cits latvietis Reinis Bērziņš sestdien uzvarēja savā gandarījuma skrējienā un noslēgumā ierindojās 28. pozīcijā.

Dāmām Anna Jansone gandarījuma skrējienā bija piektā starp sešām sportistēm, kas noslēgumā deva 37. pozīciju 39 šorttrekistu vidū.

Tāpat sestdien tiek sadalītas medaļas arī 500 metros. Šeit priekšsacīkstes bija pārvarējuši gan Bērziņš, gan Krūzbergs, bet savos ceturtdaļfināla skrējienos viņi palika ceturtajā vietā starp pieciem sportistiem. Noslēgumā latviešiem, kuri joprojām ir junioru vecumā, bija attiecīgi 13. un 16. vieta starp vairāk nekā 40 atlētiem.

Tikmēr dāmām Jansone savā gandarījuma skrējienā finišēja otrā un noslēgumā samierinājās ar 34. pozīciju.

Pēc divām disciplīnām Krūzbergs kopvērtējumā ieņem 15. vietu, kamēr Bērziņš atrodas 21. pozīcijā. Tikmēr dāmām Jansone ieņem 34. pozīciju.

Čempionāts noslēgsies svētdien, kad medaļas dalīs 1000 metru distancē. Arī šeit abi Latvijas vīri pārvarējuši priekšsacīkstes un sasnieguši ceturtdaļfinālu.