Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

Krūzbergs Pasaules kausa posmā divās distancēs sasniedz otro kārtu

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Krūzbergs Pasaules kausa posmā divās distancēs sasniedz otro kārtu
Roberts Krūzbergs (pa vidu). Foto: AP/Scanpix

LETA. Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs piektdien Nīderlandē divās distancēs sasniedza Pasaules kausa pēdējā, sestā, posma nākamās kārtas cīņas.

1500 metru distancē pirmajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā Krūzbergs savā slidojumā ar divām minūtēm un 18,456 sekundēm bija otrais, kas deva vietu pusfinālā.

Savukārt 1000 metru otrajā distancē viņš savā slidojumā bija pirmais, finišēdams pēc vienas minūtes un 27,843 sekundēm, kas deva vietu ceturtdaļfinālā.

Arī šajā posmā savainojuma dēļ nestartē Reinis Bērziņš, tāpēc sacensībās uz ledus kāpa arī Latvijas izlases treneris Jēkabs Saulītis, kuram gan ar Endiju Vīgantu neizdevās pārvarēt priekšsacīkstes 500 metros, tādējādi būs jāpiedalās gandarījuma sacensībās. Vīgants startēja arī 1000 metru pirmajā distancē, kur arī nepārvarēja priekšsacīkstes un piedalīsies gandarījuma sacensībās.

5000 metru stafetē Latvijas komanda ar Robertu un Kārli Krūzbergiem, kā arī Saulīti un Vīgantu pirmajā kārtā saņēma dzelteno kartīti un netika pie ieskaitīta rezultāta.

Sestdien un svētdien Pasaules kausa posms turpināsies ar nākamās kārtas sacensībām un cīņām par vietām.

Šosezon Pasaules kausa posmos neviens no Latvijas sportistiem ar augstvērtīgiem rezultātiem nav izcēlies. Eiropas čempionātā R. Krūzbergs izcīnīja astoto vietu 1000 metru distancē, bet pasaules čempionātā junioriem viņš bija piektais 1500 metros.

Sezona noslēgsies marta vidū, kad Seulā norisināsies pasaules čempionāts.