Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 3

Četru tramplīnu turnejas ievadā uzvar nesen ar Covid-19 saslimušais Geigers

Rolands Eliņš

Četru tramplīnu turnejas ievadā uzvar nesen ar Covid-19 saslimušais Geigers
Kārls Geigers. Foto: imago images/Sven Simon/Scanpix

Tradicionālās Četru tramplīnu turnejas tramplīnlēkšanā pirmais posms, kas ir arī Pasaules kausa izcīņas posms, norisinājās Oberstdorfā, Vācijā, kur uzvaru svinēja Kārls Geigers, kurš nesen atguvās no Covid-19. Otro vietu izcīnīja polis Kamils Stohs, kura dalība šajā posmā tapa skaidra tikai neilgi pirms tā sākuma, arī saistībā ar Covid-19.

Kārls Geigers pozitīvu Covid-19 testu saņēma 17. decembrī un tikai pirms divām dienām varēja likt punktu savai karantīnai. Tas viņam netraucēja Četru kalnu turnejas pirmajā posmā svinēt uzvaru un pārtraukt norvēģa Halvora Graneruda uzvaru sēriju. Graneruds bija uzvarējis piecos PK posmos pēc kārtas.

Šoreiz Graneruds palika ceturtajā vietā, par 11 punktu intervālu atpaliekot no Geigera, kuram šī ir septītā PK uzvara karjerā. Savukārt jau 73. reizi Pasaules kausa posmā uz goda pjedestāla kāpa pieredzējušais poļu tramplīnlēcējs Kamils Stohs, kurš ieguva otro vietu. Tas ir septītais labākais rādītājs PK vēsturē, turklāt Stohs ir līderis PK kausa posmu medaļu skaitā, kas iegūtas pēc 30. dzimšanas dienas – pēc šodienas 34 gadus vecajam polim tādas ir jau 28.

Arī Stoha startu šajās sacensībās apgrūtināja Covid-19 pandēmija, jo vēl vakar bija paredzēts, ka viņš un pārējā Polijas izlase nemaz nevarēs piedalīties sacensībās. Polijas komandā vakar Klemensam Muraņkam tika konstatēts Covid-19, kas nozīmēja, ka arī pārējiem jādodas karantīnā, taču tika veikti atkārtoti testi un Polijas komanda tomēr saņēma pielaidi sacensībām, kurās bija spiesta izlaist kvalifikāciju.

Stohs no Geigera atpalika par trim punktiem, kamēr trešo vietu ieguva norvēģis Maruiss Lindviks, kurš pēc pirmā lēciena bija otrais, taču otro lēcienu tik iespaidīgi vairs neveica.

PK kopvērtējumā pirmo vietu saglabā Graneruds, kamēr viņa tuvākais sekotājs ir vācietis Markuss Eizenbihlers, kurš šodien ieguva piekto vietu, bet kopumā atpaliek jau par 142 punktiem (par uzvaru vienā posmā var iegūt 100 punktus). Stohs, lai arī izlaidis divus posmus, ir trešajā vietā, tiesa, no abiem līderiem atpaliekot ļoti daudz (līdz Granerudam gandrīz 400 punkti).

Četru tramplīnu turnejā nākamais posms norisināsies pirmajā janvārī, arī Vācijā, šoreiz Garmišā-Partenkirhenā.

Četru tramplīnu turneja, 1. posms

V.SportistsValstsPunkti
1.K. GeigersVācija291.1
2.K. StohsPolija288.3
3.M. LindviksNorvēģija285.2
4.H. GranerudsNorvēģija280.1
5.M. EizenbihlersVācija274.3
6.S. KraftsAustrija273.6

Izmantotie resursi:
https://www.insidethegames.biz/arti...
https://www.fis-ski.com/DB/general/...

     [+] [-]

, 2020-12-30 00:17, pirms 2 gadiem
Pēc visas tās epopejas ar COVID-19 testiem šis priekš poļiem ir vairāk ka labs sākums.

     [+] [-]

, 2020-12-30 04:54, pirms 2 gadiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Pēc visas tās epopejas ar COVID-19 testiem šis priekš poļiem ir vairāk ka labs sākums.
Neesi lasījis ziņās..vai veicis zinātniskus eksperimentus..kā zeķes ietekmē covid izplatību?