Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Ģērmane Eiropas kausa sacensībās kalnu slēpošanā ieņem 39. vietu

Agris Suveizda

Ģērmane Eiropas kausa sacensībās kalnu slēpošanā ieņem 39. vietu
Dženifera Ģērmane. Foto: Mārtiņš Mālmeisters

LETA. Latvijas kalnu slēpotāja Dženifera Ģērmane sestdien Vācijā Eiropas kausa nakts sacensībās slalomā ierindojās 39.vietā.

Pirmajā braucienā Ģērmane izcīnīja 41.vietu, no brauciena uzvarētājas Žozefīnes Fornī atpaliekot 4,47 sekundes. Otrajā braucienā viņa sasniedza 35.labāko rezultātu, no brauciena uzvarētājas zviedrietes Hannas Āronsones Elfmanes atpaliekot par 3,14 sekundēm.

Divu braucienu summā uzvarēja itāliete Martina Peterlini, kura abas trases veica vienā minūtē un 36,62 sekundēs. Ģērmane no viņas atpalika par 5,92 sekundēm. Latviete savā Eiropas kausa debijā tika pie 59,73 FIS punktiem. Otrā divu trašu vērtējumā bija šveiciete Elena Štofela, kura uzvarētājai zaudēja 13 sekundes simtdaļas, bet trešā ar 0,44 sekunžu atpalicību no uzvarētājas - vēl viena Zviedrijas kalnu slēpotāja Sāra Raska.

Startēja 76 kalnu slēpotājas, no kurām finišu abās trasēs sasniedza 49 sportistes. Svētdien Bādvizē sievietēm vēl vienas sacensības slalomā. Ģērmane šajā sezonā debitēja FIS līmeņa sacensībās, kurās paspēja izcīnīt vienu uzvaru.

Talantīgās kalnu slēpotājas māte Ulla Ģērmane (Lodziņa) pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu beigās PSRS izlases sastāvā vairākas reizes bija piecpadsmitniekā Pasaules kausa sacensībās un reizi pat spēja finišēt ceturtā, kā arī tika pie medaļas pasaules junioru čempionātā.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2020-03-01 16:17, pirms 2 gadiem
Tomēr tik milzīga atšķirība starp vienu no pasaules labākajām juniorēm un pieaugušo viduvējībām?

     [+] [-]

, 2020-03-01 17:07, pirms 2 gadiem
Damokla zobens rakstīja: Tomēr tik milzīga atšķirība starp vienu no pasaules labākajām juniorēm un pieaugušo viduvējībām?
Tur ir jāredz konkrētās sacensības. Pliki cipari kalnu slēpošanā neko neizsaka. Slalomā pietiek ar vienu neprecizitāti un jau būs sekunde vai divas vai pat vēl vairāk, ko atgūt nav iespējams. Jāvērtē visi sezonas starti kopumā, vienās atsevišķās sacensībās var gadīties visādi.