Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:138, Did:0, useCase: 0

Tērauda un Veinbergs ārpus desmitnieka starpkontinentālajā kausā skeletonā

Tomass Neuss Lucs
Tomass Neuss Lucs

Tērauda un Veinbergs ārpus desmitnieka starpkontinentālajā kausā skeletonā
Endija Tērauda. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Šodien Altenbergas trasē, Vācijā, norisinājās starpkontinentālais kauss skeletons, kas ir otrā līmeņa sacensības aiz Pasaules kausa. Sieviešu sacensībās piedalījās 23 gadus vecā Endija Tērauda , bet vīriešu sacensībās 18 gadus vecais Elvis Veinbergs. Gan Tērauda, gan Veinbergs izcīnīja 12. vietu.

Sievietes

Pirmajā braucienā Tērauda uzrādīja vienu no lēnākajiem starta ieskrējieniem un vienus no zemākajiem ātrumiem trasē, tādējādi konkurētspējīgu rezultātu neizdevās sasniegt. Pirmajā braucienā latviete trasi veica ar laiku 1:00.47, kas deva tikai trīspadsmito vietu, līderei krievietei Jeļenai Ņikitinai zaudējot 2.44 sekundes.

Otrais brauciens Latvijas sportistei izdevās nedaudz veiksmīgāks- par trīs sekundes simtdaļām izdevās uzlabot starta ieskrējienu un trasi veikt par 0.35 sekundēm ātrāk nekā pirmajā braucienā, tādējādi izdevās pakāpties par vienu vietu augstāk, apsteidzot britu skeletonisti. Līdz ar to Tērauda finišēja 12. pozīcijā 15 skeletonistu konkurencē. Tērauda pirms šīm sacensībām bija piedalījusies piecos Pasaules kausa posmos, Siguldas trasē pirmo reizi karjerā Pasaules kausa posmā kāpjot uz goda pjedestāla.

Pirmo vietu Altenbergā pārliecinoši izcīnīja jau vairākus titulus savas karjeras laikā izcīnījusī krievu sportiste Jeļena Ņikitina, otrā vieta finišēja vāciete Grībele, bet trešā vietā ierindojās krievu skeletoniste Kanakina.

Vīrieši

Veinbergs startēja ar 14. kārtas numuru un ar salīdzinoši sliktu starta ieskrējienu pirmajā braucienā trasi spēja veikt 57.92 sekundēs, kas deva vietu desmitniekā, proti, devīto pozīciju, līderim vācietim Akselam Jungam zaudējot 1.25 sekundes.

Otrajā braucienā Veinbergam izdevās uzlabot starta ieskrējienu, bet tāpat tas nebija pietiekami konkurētspējīgs. Otrajā braucienā latvietis diemžēl pieļāva vairāk kļūdas trasē nekā tas bija pirmajā braucienā, tāpēc neizdevās noturēt vietu labāko desmitniekā, finišējot 12. vietā 22 skeletonistu konkurencē. Veinbergs līderim zaudēja gandrīz trīs sekundes. Šis Veinbergam bija tika otrais starts šosezon. Pirmās sacensības viņam bija Eiropas kausā Siguldā, kur izcīnīja piekto vietu.

Pārliecinošu pirmo vietu Altenbergas trasē ieņēma vācietis Aksels Jungs, otro vietu izcīnīja pieredzējušais un tituliem bagātais krievu sportists Aleksandrs Tretjakovs, bet trešajā palika vācietis Seibels.

Izmantotie resursi:
https://www.ibsf.org/en

     [+] [-]

, 2021-01-16 15:33, pirms mēneša
Kāpēc vadošie krievi piedalās starpkontinentālais kausā Altenbergā, bet nepiedalās PK Sanktmoricā?

     [+] [-]

, 2021-01-16 15:45, pirms mēneša
NAMEJS 9999 rakstīja: Kāpēc vadošie krievi piedalās starpkontinentālais kausā Altenbergā, bet nepiedalās PK Sanktmoricā?
Jo Altenbergā februārī norisināsies pasaules čempionāts

     [+] [-]

, 2021-01-16 15:45, pirms mēneša
Autoram noteikti bija jāpiemin ar kādiem pieticīgiem startiem fricis novinneja..
Jungks Tretjakovs
5,32 4,96
5,17 5,01

bet krieveļi noteikti,ka eksperimentēja...

     [+] [-]

, 2021-01-16 15:55, pirms mēneša
Tomass Neuss Lucs rakstīja: Jo Altenbergā februārī norisināsies pasaules čempionāts
Paldies! Skaidrs!
Stratēģiski gudrs gājiens.

     [+] [-]

, 2021-01-16 16:35, pirms mēneša
Veinbergam pirmā brauciena rezultāts pieklājīgs. Kāpēc Netlaus šodien nestartēja?

Tērauda trauma? Nu briesmīgi lēns starta ieskrējiens...