Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

Atis Strenga - kamaniņu federācijas prezidents jau uz piekto termiņu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Atis Strenga - kamaniņu federācijas prezidents jau uz piekto termiņu
Einars Fogelis un Atis Strenga
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Latvijas kamaniņu sporta federācijas (LKSF) biedru pilnsapulcē piektdien tika ievēlēts prezidents, viceprezidents un valde. Atis Strenga kļuvis par organizācijas prezidentu uz piekto termiņu pēc kārtas.

Jaunā valde: prezidents Atis Strenga (uz piekto termiņu), viceprezidents Einars Fogelis, ģenerālsekretāre Dace Gods-Romanovska, kā arī Aivars Kalniņš, Maija Tīruma, Juris Šics, Pēteris Cīmanis, Normunds Grava un Dace Ābeltiņa. Pilnvaru termiņš - 2020. gada 21. oktobris.

Kā zināms, iepriekšējā sezona mūsu kamaniņniekiem bija veiksmīga. Elīza Cauce izcīnīja Eiropas čempionāta sudrabu (karjeras augstākais sasniegums individuāli), stafetes komanda ieguva sudrabu pasaules čempionātā un sudrabu Eiropas meistarsacīkstēs, savukārt Kristers Aparjods nopelnīja zeltu pasaules jaunatnes olimpiādē.

2016. gada 24. oktobrī notiks sezonas atklāšanas preses konference par jaunumiem kamaniņu sportā. Latvijas Kamaniņu sporta federācija informēs par pieaugušo un junioru izlases pirmsolimpiskās sezonas plāniem, iecerētajām sacensībām Latvijā, kā arī jaunajiem un esošajiem kamaniņu sporta sadarbības partneriem un atbalstītājiem. Septiņiem mūsu kamaniņu sporta speciālistiem tiks pasniegti Starptautiskās Kamaniņu federācijas (FIL) piešķirtie apbalvojumi par ieguldījumu kamaniņu sporta attīstībā Latvijā un pasaulē.

Izmantotie resursi:
Latvijas Kamaniņu Sporta federācija