Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 3

Soču posma noslēgumā Zirnes PK sezonas debija un pirmais sprints

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Soču posma noslēgumā Zirnes PK sezonas debija un pirmais sprints
Kendija Aparjode. Foto: Imago Images/Scanpix

Šodien ar sieviešu vieninieku un sezonas pirmo sprinta sacīksti noslēgsies ''Eberspächer'' Pasaules kausa trešais posms kamaniņu sportā Sočos. Sezonas pirmās sacensības Pasaules kausa ietvaros aizvadīs Ulla Zirne. Sacensību translācija ‘’Sportacentrs.com TV’’ un interneta portālā.

Pasaules kausa kamaniņu sportā trešais posms otro nedēļu pēc kārtas norisinās Sočos. Gan iepriekšējās nedēļas sacensības, gan arī šī posma pirmā diena Latvijas izlasei padevusies ļoti veiksmīga.

• Sestdien Kristers Aparjods pārrakstīja vēsturi, pirmo reizi izcīnot zeltu Latvijai vīriešu sacensībās Pasaules kausa ietvaros, bet brāļi Šici izcīnīja bronzas godalgas.

• Šodien paredzētajās sieviešu vieninieku sacīkstēs Latvijas izlasi pārstāvēs Kendija Aparjode, Elīza Tīruma, Sigita Bērziņa un Ulla Zirne, kurai tā būs debija Pasaules kausa apritē šajā sezonā.

​​• Kendija Aparjode pagājušajā nedēļā Pasaules kausa otrajā posmā sasniedza savu līdzšinējās karjeras labāko rezultātu, aizvadot izcilu otro braucienu un triumfējot sacensībās. Kamaniņbraucēja intervijā portālam Sportacentrs.com atklāja, ka Soču trase ir viena no viņas mīļākajām.

Ulla Zirne Pasaules kausa trešajā posmā aizstās Elīnu Ievu Vītolu. Sastāva izmaiņu skaidro Latvijas izlases menedžeris un treneris Kristaps Mauriņš: “Ņemot vērā, ka mēs šeit jau esam otro nedēļu pēc kārtas un visi trasi puslīdz ir iepazinuši, šo sastāva maiņu trešdien noteicām ar vienu kontroltreniņa braucienu starp Ullu un Elīnu. Ulla nobrauca ātrāk, līdz ar to izcīnīja vietu komandā uz Pasaules kausa trešo posmu. Altenbergā atkal pastāv iespēja, ka varētu notikt sastāva maiņa, bet par to varēs runāt tikai pēc dāmu sacensībām.”

Sieviešu sacensību pirmais brauciens Sočos startēs pulksten 9:30, bet otrais - 10:55. Pēc tā tiks aizvadīts sezonas pirmais Sprinta kauss, sākot ar vīriem, pēc kā sekos divnieku ekipāžas, sacensības noslēdzot sievietēm.

Latvijas nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem Pasaules kausa trešajā posmā, kas norisināsies šajā nedēļas nogalē Sočos, seko līdz tiešraidē ''Sportacentrs.com TV'' un interneta portālā ''Sportacentrs.com''.

• Ar Soču trases īpatnībām un piņķerīgākajām vietām vari iepazīties ŠEIT.

Trešais Pasaules kausa posma kalendārs

Svētdiena, 5. decembris

LaiksNotikums
9:30Sievietes 1. brauciens
10:55Sievietes 2. brauciens
12:30Sprinta kauss vīriešiem
13:15Sprinta kauss divvietīgajām ekipāžām
13:50Sprinta kauss sievietēm

Sieviešu kopvērtējums

VSportisteValstsPunkti
1.Anna BerraiteraVācija160
2.Magdelēna EgleAustrija146
3.Jūlija TaubicaVācija124
4.Kendija AparjodeLatvija115
5.Dajana EitbergereVācija110
7.Elīza TīrumaLatvija106
21.Sigita BērziņaLatvija45
23.Elīna Ieva VītolaLatvija36