Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Parabobslejisti Klots un Brants Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā iekļūst desmitniekā

Agris Suveizda

Parabobslejisti Klots un Brants Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā iekļūst desmitniekā
Foto: Viesturs Lācis/IBSF/bobslejs.lv

Ceturtdien Sanktmoricas trasē Šveicē aizvadītas Pasaules kausa parabobsleja pirmā posma sacensības šajā sezonā. 17 dalībnieku vidū arī divi Latvijas pārstāvji, Artūrs Klots un Alvils Brants. Mūsējiem izdevās tikt labāko desmitniekā, informē Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Sacensības sākās ļoti agri pēc vietēja laika, pulksten 7.30, kad laukā vēl krietni auksts un ledus kristālciets. Klotam bija pirmais starta numurs, kas šoreiz ne tas labākais. Visus dalībniekus trasē katapultē speciāla starta ierīce, iestumšanas spēks gan nedaudz atšķiras, atkarībā no kopējā boba svara. Labākie brucēji beigu daļā sasniedza aptuveni 130 km/h lielu ātrumu.

Pirmajā braucienā Artūrs Klots bija astotais un Alvils Brants par vienu pozīciju zemāk, līdz ar to viņi otrajā braucienā startēja viens aiz otra. Brantam neizdevās kļūt par līderi turpinājumā, tobrīd viņš divu braucienu summā trešais un summā šajos mačos devītais. Klotam neveicās daudz labāk par kolēģi otrajā braucienā, un viņš vienu pozīciju zaudēja arī savam komandas biedram, tobrīd esot ceturtais un beigās desmitais šajā posmā. Par uzvarētāju šajā posmā kļuva Kanādas sportists Lonijs Bisonets. Viņš summā par 0.12 sekundēm apsteidza šveicieti Kristoferu Stjuartu, trešais arī mājinieks Štefans Fraijs.

Rīt Sanktmoricā vēl vienas sacīkstes, jaunnedēļ te būs arī pasaules čempionāts parabobslejā. Marta pirmajā nedēļa vēl divi posmi Laplaņas trasē Francijā.

Izmantotie resursi:
https://bobslejs.lv/raksts/latvijas...