Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

LBSF maija beigās izsludina vēl vienu jauno bobslejistu un skeletonistu atlasi

Agris Suveizda

LBSF maija beigās izsludina vēl vienu jauno bobslejistu un skeletonistu atlasi
Foto: bobslejs.lv

Latvijas bobsleja komandas mērķis nākamajā sezonā ir nokomplektēt četras četrinieku ekipāžas, lai vienlaicīgi varētu startēt gan Pasaules kausā, gan Eiropas kausā. Lai to realizētu, nepieciešami vēl spēcīgi un eksplozīvi stūmēji, tāpēc Latvijas Bobsleja un skeletona federācija izsludinājusi jauno sportistu papildu atlasi. Uz to tiek aicināti arī jaunieši un jaunietes, kuri vēlas nodarboties ar skeletonu.

Bobsleja un skeletona jauno sportistu papildu atlase notiks sestdien, 28.maijā, plkst. 12:00 Murjāņu sporta ģimnāzijas manēžā.

Latvijas izlases treneris Sandis Prūsis atlasē cer sagaidīt spēcīgu papildinājumu komandai: "Šis ir īstais brīdis sevi apliecināt testos. Tiek veidota jauna komanda, ar jauniem atlētiem, no kuriem spēcīgākajiem ir reālas cerības būt olimpiskajā komandā 2026.gadā. Tikko noslēdzās iepriekšējais olimpiskais cikls, citu valstu līderi jau ir paziņojuši par karjeras beigām, kas nozīmē paaudžu maiņu arī konkurentu nometnēs, tāpēc ir īstais brīdis arī mūsu jaunajiem sportistiem pieteikt savas ambīcijas šajā sporta veidā," pauž Prūsis.

Uz bobslejistu atlasi tiek aicināti spēcīgi, ātri un sevis apliecināt griboši jaunieši, vēlams no 16 līdz 26 gadu vecumam, augumā no 175 cm un vairāk. Būtu labi, ja kandidāti spētu veikt 30 metrus gaitā vismaz 3.20 sekundēs.

Bobsleja atlases testu programmā būs 30 metru skrējiens gaitā un bobsleja trenažiera stumšana.

Tāpat tiek meklēti arī jauni talanti skeletonā. Īpaši tiks gaidīti jaunieši un jaunietes, kas sasnieguši 14 gadu vecumu.

Izmantotie resursi:
https://www.bobslejs.lv/raksts/28-m...

     [+] [-]

, 2022-05-13 15:16, pirms 2 gadiem
Laikam nav līdz galam veicies ar pirmo atlasi.
(bobslejs.lv būtu precīzāk rakstīt "ātrāk par 3.2s", nevis "vismaz")