Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Ķibermanim savainojums, zināms Latvijas komandas sastāvs PK posmā Sanktmoricā

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Ķibermanim savainojums, zināms Latvijas komandas sastāvs PK posmā Sanktmoricā
Oskars Ķibermanis. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

Pēc Covid-19 izraisītas pauzes Latvijas bobsleja izlase nedēļas nogalē Pasaules kausa posmā Šveices pilsētā Sanktmoricā būs pārstāvēta ar divām ekipāžām, Latvijas Radio pirmdien pastāstīja Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis. Uz Šveici nedosies izlases vadošais pilots Oskars Ķibermanis, kurš LTV raidījumam "Panorāma" atklāja, ka guvis kājas ikra muskuļa plīsumu.

"Astoņi bobslejisti izlases galvenā trenera Sanda Prūša vadībā jau ieradās sacensību norises vietā Šveicē," pastāstīja Ekmanis. "Uz Sanktmoricu devās divi piloti - Ralfs Bērziņš un Oskars Melbārdis, bet pārējie komandas dalībnieki ir stūmēji."

"Situācija izrādījās ne tik sarežģīta. [Izlases dalībnieki] nodeva atkārtotus Covid-19 testus, tie, kas ir negatīvi, aizbrauca uz Sanktmoricu," paskaidroja Ekmanis.

Pats Ķibermanis izteicās: "Ziemassvētku testos diemžēl guvu kājas ikra muskuļa plīsumu. Pamazām ārstējos. Katru dienu dodos pie olimpiskās vienības, nu jau [ar šodienu] sākam kaut ko nopietnāk darīt."

"Es ceru, ka [līdz Pasaules čempionātam Altenbergā - aut. piez.] viss būs kārtībā," izteicās Ķibermanis, kuram ārsti prognozējot četru nedēļu ilgu atlabšanas periodu.

Par ļoti svarīgu mērķi Ekmanis nosauca braucienus ar četriniekiem, jo Latvijas bobslejisti sezonā vēl nav aizvadījuši nevienas sacensības lielajās kamanās. Pasaules kausa sezonā pirmais posms četriniekiem notika nedēļas nogalē Vinterbergā, Vācijā, kur latvieši pozitīvu analīžu dēļ nevarēja piedalīties.

Latvijas izlases rīcībā Sanktmoricā ir vienas jaunas četrinieka kamanas, kā arī jāpārbauda divnieku kamanu noderība. "Mums ir ļoti svarīgs katrs brauciens," paskaidroja Ekmanis.

Pēc izlasē konstatētajiem vairākiem inficēšanas gadījumiem Ekmanis gada sākumā prognozēja, ka Latvijas bobslejisti Pasaules kausa apritē varēs atgriezties ne agrāk kā sezonas priekšpēdējā posmā Kēnigszē trasē, Vācijā, kur pirmās sacensības būs 23.janvārī. Savukārt pasaules čempionāts sāksies 6. februārī vēl vienā Vācijas trasē Altenbergā.

Izmantotie resursi:
https://www.lsm.lv/raksts/sports/bo...
https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/l...

     [+] [-]

, 2021-01-11 18:41, pirms gada
Ķas ar jaunajiem skeletonistiem?
skatos,ka šie jau ir ieradušies Altenbergā,bet nav neviena EK starta listē:
https://www.ibsf.org/images/api/dow...

kovids?Vai arī visi piedalīsies ICC?

     [+] [-]

, 2021-01-11 19:41, pirms gada
Sanāk , ka Ķibermanis noķēra kovidu?
Šeit SC viens autors jau noziņoja , ka mūsējie nestartēs arī Santmoricā😂

     [+] [-]

, 2021-01-11 20:28, pirms gada
Mūsējie startēs no beigām un Moricā tā ir laba ziņa Lielajam Oskaram šī būs lielā iespēja atkal likt par sevi skaļi runāt!

     [+] [-]

, 2021-01-11 20:34, pirms gada
Kas ar Ķibermani?

     [+] [-]

, 2021-01-11 22:18, pirms gada
Jānis Derums rakstīja: Kas ar Ķibermani?
"Situācija izrādījās ne tik sarežģīta. [Izlases dalībnieki] nodeva atkārtotus Covid-19 testus, tie, kas ir negatīvi, aizbrauca uz Sanktmoricu," paskaidroja Ekmanis.

Izskatās, ka Ķibermanim ir Covid.

     [+] [-]

, 2021-01-11 23:06, pirms gada
SC žurnālisti paši noskaidrot neko nevar.