Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Klots Eiropas čempionātā parabobslejā iekļūst labāko sešiniekā

Tomass Neuss Lucs
Tomass Neuss Lucs

Klots Eiropas čempionātā parabobslejā iekļūst labāko sešiniekā
Artūrs Klots. Foto: Ģirts Kehris

Šodien Francijā ar Pasaules kausa posmu, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts, noslēdzās sezona parabobslejā. Pasaules kausa posmā Artūram Klotam 11 sportistu konkurencē septītā un Alvilam Brantam desmitā vieta, savukārt Eiropas čempionāta ieskaitē abiem par vienu vietu augstāk.

Artūrs Klots pirmajā braucienā uzrādīja ceturto labāko rezultātu, līderim zaudējot 0,27 sekundes, bet līdz goda pjedestālam viņam trūka 0,16 sekundes. Otrais brauciens Artūram tik veiksmīgs neizdevās, uzrādot vien septīto laiku, kas kopsummā deva septīto vietu, līderim zaudējot tieši pussekundi. Eiropas čempionāta ieskaitē viņam sestā pozīcija.

Savukārt otrs Latvijas pārstāvis abos brauciens uzrādīja pēdējo 11. laiku, tādējādi kopsummā arī ieņemot šo pozīciju un līderim zaudējot 2,01 sekundi. Eiropas čempionāta ieskaitē viņam arī pēdējā, proti, desmitā vieta.

PK posmā uzvaru izcīnīja vienīgais pārstāvis ārpus Eiropas, proti, kanādietis Lonijs Bisonets. Otro vietu ieņēma līderim nieka 0,02 sekundes zaudējušais zviedrs Sebastians Vestins, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa brits Korijs Maps, kurš Vestinam zaudēja 0,02, bet līderim 0,04 sekundes. Eiropas čempionātā triumfēja Vestins, otrais bija Maps, bet trešais- šveicietis Kristofers Stjuarts.

Līdz ar to pēc aizvadītajiem pieciem posmiem noslēdzās PK izcīņa. Pasaules kausu ar 1036 punktiem ieguva Vestins, otro vietu ar 1029 punktiem izcīnīja Stjuarts, savukārt trešajā vietā ar 1018 punktiem ierindojās Bizonets. Klots ar 808 punktiem izcīnīja sesto, bet Brants ar 744 punktiem devīto vietu.

Izmantotie rersursi:
https://www.ibsf.org/