Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 3

Pārsteigums Kvitfjelas pirmās dienas nobraucienā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Pārsteigums Kvitfjelas pirmās dienas nobraucienā
Kanādieši svin Kamerona Aleksandera uzvaru. Foto: Canada Alpine.

Pasaules kausa posmā kalnu slēpošanā, kas norisinās Kvitfjellā, pirmajā dienā bija vērojams pārsteigums, par ko parūpējās Kamerons Aleksanders no Kanādas, kurš dalīja pirmo vietu ar šveicieti Nilu Hintermanu.

Pirmās dienas nobrauciens Kvitfjellā bija pārceltās sacensības no Bīverkrīkas (ASV) decembra sākumā. No vadošā divdesmitnieka līderpozīcijās izvirzījās Nils Hintermans. Šveicietis pie otrās uzvaras karjerā un pirmās nobraucienā tomēr tika, kaut arī viņam nācās šo panākumu dalīt ar Kameronu Aleksanderu, kurš startēja ar 39.numuru un uzrādīja identisku laiku ar šveicieti. 24 gadus vecais kanādietis, kurš ir iecienījis Kvitfjellu, jo februārī tur uzvarēja Eiropas kausa posmā, bet pirms diviem gadiem ar desmito rezultātu pirmo un vienīgo reizi sasniedza Top10 Pasaules kausa posmos, pārsvarā bija ierindojies no 20. līdz 50.vietai. Līdz ar to Kanādai tā bija pirmā uzvara nobraucienā kopš 2014.gada, kad turpat Kvitfjellā nepārspēts palika Ēriks Gejs.

Pekinas olimpisko spēļu čempions supergigantā Matiass Maijers noslēdza godalgoto trijnieku, bet aiz pjedestāla nācās palikt olimpiskajam čempionam nobraucienā Beatam Foicam no Šveices. Mājinieku cerība Aleksanders Omuts Kilde, kurš visos starpfinišos bija trijniekā, beigās ieņēma piekto vietu, bet uz sesto vietu finišā pakāpās nu jau olimpiskais vicečempions un franču veterāns Johans Klarē.

Pasaules kausa posms kalnu slēpošanā, nobrauciens vīriešiem, Kvitfjella (Norvēģija), 64 dalībnieki

V.SportistsValstsRezultāts
1.Kamerons AleksandersKanāda1:44.42
1.Nils HintermansŠveice1:44.42
3.Matiass MaijersAustrija+0.12
4.Beats FoicsŠveice+0.19
5.Aleksandrs KildeNorvēģija+0.20
6.Johans KlarēFrancija+0.57

     [+] [-]

, 2022-03-06 09:08, pirms 4 mēnešiem
Šodien ir 7diena,bet sacīkstes notika 5dien.Autor!Uzraksti vismaz tad arī vakardienas rezultātus, jo tur ir pavisam citi rezultāti. Var redzēt, ka raksta autors ne ko nesaprot no kalnu slēpošanas un tā kalendāra.