Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2983, Did:0, useCase: 3

Latvijas U22 volejbolisti sakauj Fēru salas, sperot soli pretim EČ finālturnīram

Kārlis Justovičs
Kārlis Justovičs

Latvijas U22 volejbolisti sakauj Fēru salas, sperot soli pretim EČ finālturnīram
Foto: volejbols.lv

Šovakar Daugavpilī sākās Eiropas U22 volejbola meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīrs, tā pirmajā cīņā Latvijas valstsvienībai pārliecinoši sakaujot (3-0) Fēru salu izlasi.

• Bijušā Latvijas pieaugušo izlases volejbolista Laura Iecelnieka trenētā Latvijas izlase nevienā no setiem neļāva saliniekiem cerēt uz veiksmīgu iznākumu. Pirmajā setā Latvija bija pārāka ar 25:18, otrajā ar 25:12, savukārt noslēdzošajā setā ar 25:19, tādējādi arī iekrājot labu gūto un zaudēto punktu attiecību.

• Latvieši šovakar izpildīja visus astoņus eisus, kā arī pieļāva par septiņām kļūdām mazāk (12-19) nekā Fēru salu volejbolisti.

• Latvijas valstsvienības labā pa desmit punktiem guva Gustavs Freimanis, Patriks Pinka, Eduards Stieģelis un Kristers Dardzāns. Astoņus punktus nopelnīja Renārs Pauls Jansons.

• Eiropas meistarsacīkšu finālturnīrs jūlija vidū notiks Polijas pilsētā Tarnuvā. Neskaitot mājinieci Poliju, tajā spēlēs kvalifikācijas turnīra sešu apakšgrupu uzvarētāji, kā arī labākā otrās vietas ieguvēja.

• Tā kā grupās ir dažāds komandu skaits, lai noskaidrotu, kuri no otrās vietas ieguvējiem kvalificēsies finālturnīram, vērā tiks ņemti tikai pirmo triju komandu savstarpējie rezultāti.

Spēļu kalendārs

DatumsLaiksSpēleRezultāts
19.05.19:00Fēru salas – Latvija0-3 (18; 12; 19)
20.05.19:00Fēru salas – Serbija
21.05.16:00Latvija – Serbija

Izmantotie avoti:
https://volejbols.lv/zina/nakamas-n...
https://www.cev.eu/match-centres/ce...