Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Būvdarbi pabeigti, Pasaules skriešanas čempionāts notiks plānotajā maršrutā

Emils Ozerinskis

Būvdarbi pabeigti, Pasaules skriešanas čempionāts notiks plānotajā maršrutā
Austrālijas rekordiste 1500 m, jūdzes un 3000 m skrējienos Džesika Hula. Foto: rwarrc.om

LETA. Neskatoties uz iepriekš izskanējušajām bažām, Pasaules skriešanas čempionāts norisināsies plānotajā maršrutā, aģentūrai LETA apstiprināja Aigars Nords.

Aigars Nords sacīja, ka pašvaldība izpildījusi visu solīto un ceļa segums ir atbilstošs pasākuma norisei. "Jā, viss ir paspēts," norādīja sacensību organizātors, piebilstot, ka ne mirkli nav šaubījies par to, ka Rīga īstenos visas savas saistības attiecībā uz čempionāta norisi.

Tāpat Nords sacīja, ka Pasaules skriešanas čempionāts ir unikāls notikums Baltijas vēsturē, kā arī pauda cerību, ka svētdien "kritīs daudz rekordu".

Iepriekš sociālajos tīklos izskanējušas bažas, ka Rīga nav gatava nedēļas nogalē paredzētajam pasaules skriešanas čempionātam - tika publicēti momentuzņēmumi, kuros redzams, ka Slokas ielā pilnā sparā rit remontdarbi un nekas neliecina, ka drīzumā tur varētu skriet simtiem sportistu.

Rīgas domē aģentūrai LETA solīja, ka līdz skrējienam remontdarbu posms tiks savests kārtībā.

Kā ziņots, nedēļas nogalē Rīgā notiks pasaules čempionāts skriešanā, kam pieteikušies vairāki simti elites līmeņa skrējēju, starp kuriem ir arī pieci pasaules rekordu īpašnieki. Sportisti cīnīsies par pasaules čempiontituliem jūdzes, piecu kilometru un pusmaratona distancēs.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2023-09-30 18:01, pirms 2 mēnešiem
karti ta vismaz iemest te varējāt? Kāpēc šādi pasākumi tiek rīkoti centrā kkur? Kāpēc nevar skriet ap IKEA vai kur ellē pārdaugavā?

     [+] [-]

, 2023-09-30 18:07, pirms 2 mēnešiem
Papis_Diane rakstīja: karti ta vismaz iemest te varējāt? Kāpēc šādi pasākumi tiek rīkoti centrā kkur? Kāpēc nevar skriet ap IKEA vai kur ellē pārdaugavā?
Atvaino, pasaules čempionātu vieglatlētikā (pat ja neolimpiskajās disciplīnās) neviens neparakstīsies rīkot "kaut kur ellē"...

     [+] [-]

, 2023-09-30 18:11, pirms 2 mēnešiem
Par satiksmes ierobežojumiem:
https://worldathletics.org/lv/compe...

     [+] [-]

, 2023-09-30 20:09, pirms 2 mēnešiem
Papis_Diane rakstīja: karti ta vismaz iemest te varējāt? Kāpēc šādi pasākumi tiek rīkoti centrā kkur? Kāpēc nevar skriet ap IKEA vai kur ellē pārdaugavā?
lai kas labs nenotiktu, bet vienmēr atradīsies nūģis kurš nosmirdēs