Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Latvijas čempionātā Lietuvā soļotāji uz starta līnijas dosies ar sejas masku

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Latvijas čempionātā Lietuvā soļotāji uz starta līnijas dosies ar sejas masku
Latvijas labākie soļotāji Arnis Rumbenieks un Ruslans Smolonskis. Foto: athletics.lv

11. jūnijā Lietuvas pilsētā Alītā starptautisko soļošanas sacensību “Alita 2021” ietvaros tiks izcīnīti arī Latvijas čempionu tituli 20km soļošanā sievietēm un vīriešiem.

Atgādinām, ka Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas vadītājs Sandis Riekstiņš norādīja uz absurdo situāciju - Latvijas sportistiem startēt svaigā gaisā jābrauc uz ārzemēm.

Reģistrācija uz Alītā ieplānotajām sacensībām notiek līdz 1. jūnijam, Dalības maksa - 20 eiro. Paralēli pieteikumu informācijai rakstiski e-pastā visiem dalībniekiem jāinformē sacensību organizatori par nepieciešamo Covid-19 testu, atgriežoties galamērķī. Atgriežoties Latvijā, nepieciešams PCR tests. PCR tests – 80 eiro, antigēna tests – 20 eiro.

Visiem sacensību dalībniekiem (ieskaitot viņu pavadošās personas), kuri Lietuvā ierodas no ārzemēm, jāuzrāda negatīvs RT-PCR testa rezultāts vai antigēna tests, kas nav vecāks par 72 stundām kopš ierašanās brīža tur. Visiem, kuri šķērso Lietuvas robežu, līdz robežas šķērsošanai jāaizpilda attiecīgā anketa.

Pēc akreditācijas saņemšanas visiem dalībniekiem un viņu pavadošajām personām būs jāveic Covid-19 antigēna tests. Testa izdevumus sedz sacensību organizatori.

Sportisti uz starta līnijas dosies ar sejas masku. Pēc starta līnijas šķērsošanas sportisti var turpināt sacensības bez sejas maskas. Ieeja slēgtajās sacensību zonās būs atļauta tikai ar masku.

Apbalvošana Latvijas čempionāta ietvaros notiks sacensību norises vietā.

Izmantotie resursi:
athletics.lv

     [+] [-]

, 2021-05-26 16:55, pirms 4 nedēļām
Uzreiz pēc starta sviedīs nost masku!