Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Mūze ar metienu 62.17m tālumā uzvar sacensībās Čehijā

Rolands Eliņš

Mūze ar metienu 62.17m tālumā uzvar sacensībās Čehijā
Līna Mūze. Foto: Ruslans Antropovs, zz.lv

Latvijas šķēpmetēja Līna Mūze izcīnīja pirmo vietu Kontinentālās tūres posma sacensībās Kladno, Čehijā, uzrādot rezultātu 62.17 metri.

Līna Mūze bija Latvijas vienīgā pārstāve šajās sacensībās un viņa sacentās pret septiņām konkurentēm. Mūze pirmajos trīs metienos netika pāri 54 metru robežai, ceturtajā mēģinājumā uzlaboja savu rezultātu līdz 57.86, bet ar piekto mēģinājumu pacēlās uz pirmo vietu, raidot šķēpu 62.17 metru tālumā.

Mūzei šīs bija trešās sacensības šosezon, kurās izdevies pārsniegt 62 metru atzīmi, kamēr viņas sezonas rekords ir 64.81m, kas tika sasniegts pirms mēneša Jāņa Lūša piemiņas spēlēs. Mūze ar šo sasniegumu Jelgavā nokārtoja sev olimpisko spēļu ceļazīmi.

Pasaules labāko rezultātu sarakstā šosezon Mūze ieņem septīto vietu, kamēr viņas šodien sasniegtais rezultāts atbilst 16. vietai sezonas rangā.

"Šodien nereāli grūta diena, bet prieks par uzvaru un to, ka spēju saņemties, lai aizlidinātu 62.17m," savā "Instagram" profilā raksta Latvijas sportiste.

Izmantotie resursi:
https://online.atletika.cz/vysledky...