Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

''Rimi'' Rīgas maratons nereģistrēs dalībniekus no Krievijas un Baltkrievijas

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

''Rimi'' Rīgas maratons nereģistrēs dalībniekus no Krievijas un Baltkrievijas
"Rimi" Rīgas maratons. Foto: Rimi Rīgas maratons

Ņemot vērā Krievijas agresiju Ukrainā, ''Rimi'' Rīgas maratons ir lēmis šogad nereģistrēt Krievijas un Baltkrievijas skrējējus dalībai maratonā.

''Rimi'' Rīgas maratons ir ikgadējs pasākums, kurš parasti noris vasaras periodā. Šogad tas ir plānots no 14. līdz 15. maijam, taču to izlaist, visticamāk, nāksies Krievijas un Baltkrievijas skrējējiem.

''Krievijas agresija Ukrainā mums ir nepieņemama. ''Rimi'' Rīgas maratons turpmāk ne tikai nereģistrēs Krievijas skrējējus dalībai maratonā, bet arī iesaldēs esošās Krievijas dalībnieku reģistrācijas. Pēdējos gados ''Rimi'' Rīgas maratons bija kļuvis par vienu no populārākiem starptautiskajiem maratoniem reģionā, pulcējot skrējējus no vairāk kā 80 valstīm, t.sk. Krievijas, kuras skrējēju vidū Rīga bija īpaši populāra. Lai arī saprotam, ka Krievijas skrējēji nav vainojami Kremļa dēmoniskajās izdarībās Ukrainā, ceram, ka mūsu pieņemtais lēmums un vēstījums kaut nedaudz palīdzēs cīņā pret prātam neaptveramo agresiju, kuru Krievija īsteno Ukrainā. Iepriekš minētais attiecas arī uz Krievijas sabiedroto Baltkrieviju,'' vēsta jaunākais ieraksts viņu mājaslapā.

Pērn ''Rimi'' Rīgas maratonā piedalījās 47 Krievijas un 10 Baltkrievijas sportisti, bet uz šī gada maratonu Rīgā bija paspējuši reģistrēties jau 86 pilsoņi no Krievijas un 8 no Baltkrievijas.

Izmantotie resursi:
https://rimirigamarathon.com/lv/jau...

  +6 [+] [-]

, 2022-02-26 18:18, pirms 2 gadiem
Vienkārši perfekti! Cēla rīcība! Bravo
Slēpts komentārs: Damokla zobens

  +7 [+] [-]

, 2022-02-26 19:08, pirms 2 gadiem
Damokla zobens rakstīja: Pasākums, kurā nesertificētie ir pielīdzināti teroristiem...
Nu lien no tevis ārā Gobzemists/Šleserists. Visiem kovids pēdējās dienās pie kājas bet tu nespēj nepačīkstēt. Teikšu tāpat kā Staķis Gobzemam, kad kārtējo reizi parādīja divkosību. Damokla zoben at*isies
Slēpts komentārs: KevinDurant#35

  +2 [+] [-]

, 2022-02-26 19:55, pirms 2 gadiem
KevinDurant#35 rakstīja: Visai pasaulei pēdējos mēnešus pie kājas, jo var mierīgi tikt būvniecības veikalā bez sertifikāta tajā paša Vācija, kamēr Latvijā apsargiem kā idiotiem jāparbauda sertifikāti. Un pieminot par Staķi viņam pašam nav kauns braukt pa Rīgas bedrainajām ielām? Labāk būtu sataisījis ceļus nevis ņemis sev 3 vicemērus komanda. Mr. Latvijas ierēdnīšu zeme rullē!
Lielākajā daļā Eiropas tikai nesen sāka atmaigt ierobežojumi. Citur,piemēram frankos tie ir stingrāki kā pie mums. Un, jā Staķis ir tizls, savu pilsētu vada caur vienu vietu, bet sorry, situācijā kurā viņš pateica šo skaisto frāzi Gobzemam, pilnībā atbalstu. Lielāku divkosi lv par Gobzemu ir jāpacenšās atrast. Lai arī, kāds brīnums - jau no vēlēšanām nāk informācija no kurienes Gobzemam nāk naudiņa. Un viņa "konkurents" Šlesers ne ar ko neatšķiras.

  -1 [+] [-]

, 2022-02-26 20:02, pirms 2 gadiem
Geralt of Rivia rakstīja: Lielākajā daļā Eiropas tikai nesen sāka atmaigt ierobežojumi. Citur,piemēram frankos tie ir stingrāki kā pie mums. Un, jā Staķis ir tizls, savu pilsētu vada caur vienu vietu, bet sorry, situācijā kurā viņš pateica šo skaisto frāzi Gobzemam, pilnībā atbalstu. Lielāku divkosi lv par Gobzemu ir jāpacenšās atrast. Lai arī, kāds brīnums - jau no vēlēšanām nāk informācija no kurienes Gobzemam nāk naudiņa. Un viņa "konkurents" Šlesers ne ar ko neatšķiras.
Gobzemam un Šleseram nauda nāk no RUS un tas ir skaidrs, ka viņi grib varu. Gobzems ir Artuss Kaimiņš Nr. 2 un viņa partija ir identiska KPVLV. Ar šiem kadriem arī nekas nemainīsies šajā valstī.

  +5 [+] [-]

, 2022-02-26 20:31, pirms 2 gadiem
Baltkrievi ar savu basketbola izlasi varēs uzdriblēt Pinskā. Lielbritānija nobanoja iebraukšanas vīzas. https://www.reuters.com/world/uk/uk...

     [+] [-]

, 2022-02-26 22:12, pirms 2 gadiem
Krievi jau sen tika atdalīti. Par šo maratonu smiekli nāk.

     [+] [-]

, 2022-02-26 22:30, pirms 2 gadiem
LHF ir atklājuši sevi ar savu vilcināšanos pa visam..resnais suķis ar saviem bēdu brāļiem ir jāatlaiž momentā!Par mīksto djinamo nemaz nerunājot,ar dievas!No 2014 vairs neskatos to mēslu,un šobrīd īpašs prieks ka to nedarīju!