Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Vieglatlētikā ieviesīs Pasaules ranga sacensības

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Vieglatlētikā ieviesīs Pasaules ranga sacensības
Foto:www.athletics.lv

Pasaules Vieglatlētikas asociācija (turpmāk tekstā – WA) ir veikusi izmaiņas noteikumos, kas paredz nākamajā gadā ieviest Pasaules ranga sacensības.

No 2023. gada 1. janvāra WA neatzīs rezultātus, kas nebūs sasniegti Pasaules ranga sacensībās, un tie nebūs derīgi normatīvu, pasaules ranga, sezonas labāko rezultātu, rekordu un citiem statistikas mērķiem.

Lai atzītu rezultātus arī Latvijas mērogā U18, U20 un pieaugušo vecuma grupās, sacensībām būs jābūt reģistrētām Pasaules Globālajā kalendārā. Sacensību, kuras nebūs iekļautas starptautiskajā kalendārā, rezultātiem šajās vecuma grupās būs informatīva nozīme, bet šie rezultāti var tikt ņemti vērā atlases kritēriju izpildei dalībai Latvijas čempionātos.

Sacensībām, kuras tiks organizētas no 2023. gada 1. marta, būs jāparādās Globālajā kalendārā vismaz 60 dienas pirms to norises dienas. Līdz 2023. gada 28. februārim šis noteikums nav obligāts.

Visas reģistrētās sacensības LVS kalendāra mājaslapā būs sadaļā “Latvijas” un šīm sacensībām būs klāt Pasaules ranga sacensību (World Ranking Competition) zīmogs. Šo zīmogu sacensību organizatori varēs izmantot arī savos vizuālajos materiālos, lai informētu sportistus par sacensību statusu un to rezultātu atzīšanu.

Soļošanas sacensībās pieaugušajiem ir nepieciešami vismaz 3 starptautiskie tiesneši, lai sasniegtie rezultāti būtu derīgi.

Izmantotie resursi:
LVS | Sākums

     [+] [-]

, 2022-12-27 22:57, pirms mēneša
Globalizācija arī vieglatlētikā... Visu grib kontrolēt WA