Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Serjogins uzvar desmit kilometru skrējienā Barselonā

Agris Suveizda

Serjogins uzvar desmit kilometru skrējienā Barselonā
Dmitrijs Serjogins. Foto: Latvijas Vieglatlētikas federācija.

LETA. Latvijas skrējējs Dmitrijs Serjogins svētdien Barselonā izcīnīja uzvaru desmit kilometru skrējienā šosejā. Serjogins distanci veica precīzi 29 minūtēs, kas ir jauns labākais Latvijas skrējēja sniegums.

Šajās sacensībās Serjogina rezultāts netiek klasificēts kā Latvijas rekords, jo skrējiena starts un finišs atrodas dažādās vietās, un Starptautiskā Vieglatlētikas savienība ("World Athletics") šādu sacensību rezultātus reģistrē, taču nepiešķir tiem rekorda statusu. Serjoginam piederošais Latvijas rekords desmit kilometru skrējienā šosejā ir 29 minūtes un desmit sekundes.

Otro vietu sacensībās ieņēma Marokas skrējējs Muhameds el Gazuani, kurš atpalika no Serjogina sešas sekundes, bet trešais bija 42 gadus vecais marokānis Murads el Banuri, kurš no sava tautieša atpalika 54 sekundes.

"Cursa El Corte Ingles" skrējiens norisinājās 42.reizi, un šogad tajā piedalījās vairāk nekā 21 tūkstotis skrējēju.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2022-04-24 19:30, pirms 3 nedēļām
Pieklājīgs rezultāts!

     [+] [-]

, 2022-04-25 22:31, pirms 3 nedēļām
Skaitās kā Latvijas rekords!