Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

27. Eiropas vieglatlētikas kongresā ievēl jaunu prezidentu

Ivars Bācis
Ivars Bācis

27. Eiropas vieglatlētikas kongresā ievēl jaunu prezidentu
Foto: https://european-athletics.com

2021. gada Eiropas Vieglatlētikas kongresā, kas notika vakar Šveicespilsētā Lozannā, tika ievēlēts jauns Eiropas Vieglatlētikas prezidents. Šodien turpat Lozannā turpinās Eiropas Vieglatlētikas sanāksme.

Kongress ir dalībvalstu federāciju ģenerālā asambleja un Eiropas Vieglatlētikas asociācijas augstākā iestāde, kā arī forums ierosinātajiem konstitūcijas grozījumiem un izmaiņām, par kurām pēc tam tiek balsots.

2021. gada kongresā tika ievēlēts jauns Eiropas Vieglatlētikas prezidents - bulgārs Dobromirs Karamarinovs, viens viceprezidents un divi padomes locekļi.

“Vēlreiz paldies par atbalstu un uzticēšanos, kuru neuzskatu kā pašsaprotamu. Man ir milzīgs gods tikt ievēlētam par prezidentu un turpināt kalpot Eiropas vieglatlētikai. Es centīšos darīt visu iespējamo, lai atmaksātu jūsu atbalstu un uzticību,” savā uzrunā sacīja jaunievēlētais Eiropas Vieglatlētikas prezidents Karamarinovs, kurš kļuvis par sesto prezidentu, nomainot norvēģi Sveinu Arni Hansenu.

Eiropas Vieglatlētikas sanāksmē piedalās biedru federācijas, Eiropas vieglatlētikas partneri, sanāksmju organizatori un citu asociēto organizāciju delegāti. Divu dienu programmā ir iekļauti desmit semināri un divas paneļdiskusijas, kurās tiek apspriestas visdažādākās tēmas. Kā ierasts, notiks arī reģionālo vieglatlētikas organizāciju un interešu grupu sanāksmes.

Sanāksmē piedalās arī Latvijas vieglatlētikas savienības pārstāvji – Arnis Lagzdiņš (Latvijas vieglatlētikas savienības prezidents) un Dmitrijs Miļkevičs (Latvijas vieglatlētikas savienības ģenerālsekretārs), daloties Latvijas vieglatlētikas savienības pieredzē par dažādu procesu organizēšanu. Jāmin, ka atzīstami vārdi no Eiropas tika saņemti par projekta “I Run Clean” veiksmīgu integrēšanu Latvijā. Latvija Eiropas federāciju sarakstā ierindojas otrajā vietā pēc reģistrēto sportistu skaita (1956).

Izmantotie resursi:
athletics.lv