Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Bleikam 200 metros Briselē - 19.26 sekundes

Jānis Pārums

Bleikam 200 metros Briselē - 19.26 sekundes
Johans Bleiks
Foto: Gladys Chai van der Laage

Pasaules čempions 100 metru skrējienā Johans Bleiks šovakar Dimanta līgas pēdējā posmā Briselē (Beļģija) 200 metru distancē sasniedza otro visu laiku labāko rezultātu - 19.26 sekundes. Tikmēr 100 metros ar sezonas labāko rezultātu uzvarēja viņa tautietis Useins Bolts - 9.76 sekundes.

Bleiks, kurš līdz šim 200 metru distanci bija skrējis salīdzinoši reti un kura personiskais rekords līdz šim vakaram bija vien 19.78 sekundes, Briselē pārsteidza daudzus, pat savu tautieti Boltu, finišējot pēc 19.26 sekundēm, kas ir otrais visu laiku labākais rezultāts aiz Boltam piederošā pasaules rekorda (19.19).

Otro vietu ar jaunu personisko rekordu sasniedza amerikānis Volterss Dikss (19.53), bet trijnieku noslēdza jamaikietis Nikels Ašmeids, kuram arī jauns personiskais rekords - 19.91 sekunde. Ātrāk par 20 sekundēm skrēja arī norvēģis Džeisuma Saidi Ndure (19.97). Jāuzsver, ka 200 metros jaunu Lietuvas rekordu sasniedza Rits Sakalausks - 20.74 sekundes.

Bolts pirms tam startēja 100 metru distancē, kur izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Viņš, kā ierasts, bija gausāks par konkurentiem startā, taču distances otrajā pusē pasaules rekordistam konkurenci spēja izrādīt vien tautietis Nesta Kārters, kurš finišā Boltam zaudēja tomēr diezgan daudz - 0.13 sekundes.

Lodes grūšanā vīriešiem amerikānis Rīze Hofa dramatiskā cīņā pārspēja savu tautieti Kristianu Kantvelu. Piektajā mēģinājumā Kantvels lodi aizgrūda 22.07 metrus tālu, nobīdot Hofu uz otro pozīciju, bet ar pēdējo grūdienu Hofa tomēr izrāva uzvaru - 22.09 metri.

Dimanta līga Briselē. 100 metri vīriešiem

VietaSportistsValstsRez.
1.Useins BoltsJamaika9.76WL
2.Nesta KārtersJamaika9.89SB
3.Lerons KlārksJamaika10.05SB
4.Džastins GetlinsASV10.12
5.Džimijs VikoFrancija10.13
6.Harijs EikinssLielbritānija10.14
7.Marks Lūiss FrensissLielbritānija10.19SB
8.Treviss PedžetsASV10.19
9.Azizs OuhadiMaroka10.21

Dimanta līga Briselē. 200 metri vīriešiem

VietaSportistsValstsRez.
1.Johans BleiksJamaika19.26WL
2.Volters DikssASV19.53PB
3.Nikels AšmeidsJamaika19.91
4.Džeisuma Saidi NdureNorvēģija19.97
5.Rondels SorilloTrinidada20.41
6.Einslijs VougsJamaika20.57
7.Džonatans AstrandsSomija20.73
8.Rits SakalausksLietuva20.74NR

Visu laiku labākie rezultāti 200 metros

VietaSportistsValstsRez.Gads
1.Useins BoltsJamaika19.192009.
2.Johans BleiksJamaika19.262011.
3.Useins BoltsJamaika19.302008.
4.Maikls DžonsonsASV19.321996.
5.Useins BoltsJamaika19.402011.
6.Volters DikssASV19.532011
7.Useins BoltsJamaika19.562010.
8.Useins BoltsJamaika19.572009.
9.Taisons GejsASV19.582009.
10.Useins BoltsJamaika19.592009.

Visi Dimanta līgas Briselē rezultāti pieejami šeit: Startlists & Results

1 2 44 komentāri

 +11 [+] [-]

, 2011-09-16 21:47, pirms 11 gadiem
oho!

  +8 [+] [-]

, 2011-09-16 21:49, pirms 11 gadiem
mammīt mīļo.......
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

 +12 [+] [-]

, 2011-09-16 21:49, pirms 11 gadiem
Johambiiiii ... man mute vaļāāāā .. RESPEECT! neko tādu tuvākajā laikā ne tuvu negaidiju, pat no bolta nē .. WOW
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: Stīvens Sigals

  +1 [+] [-]

, 2011-09-16 21:52, pirms 11 gadiem
Cik viņam gadi?

 +13 [+] [-]

, 2011-09-16 21:54, pirms 11 gadiem
Čiigāns no tirgus rakstīja: Cik viņam gadi?
TIKAI 21!!!
Slēpts komentārs: ginchav

  +4 [+] [-]

, 2011-09-16 21:55, pirms 11 gadiem
Stīvens Sigals rakstīja: da labi..čalis tā pārrijies dopingu
Nuu vecīt, žēl tevis, ļoti pat.. deru ka šajā pasaulē tev nav paveicies

  -1 [+] [-]

, 2011-09-16 21:56, pirms 11 gadiem
" otro visu labāko laiku"
Vispār jau otro visu laiku labāko laiku
Slēpts komentārs: mrtkrs_

  +3 [+] [-]

, 2011-09-16 21:58, pirms 11 gadiem
panemis pasaules cempi bleiks ardas ....
wooow..
Apsveicami.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2011-09-16 22:03, pirms 11 gadiem
Negaidīti, laikam Boltam būs atkal kāds kas spēs sastādīt nopietnu konkurenci

  +1 [+] [-]

, 2011-09-16 22:06, pirms 11 gadiem
jurkoo rakstīja: Negaidīti, laikam Boltam būs atkal kāds kas spēs sastādīt nopietnu konkurenci
vēl jau ir daži, kas traumēti...
bet rezultāts ...njā negaidīti, šausmīgi nometa no sava PR ... otrajai vietai arī labs laiks

  +9 [+] [-]

, 2011-09-16 22:06, pirms 11 gadiem
Tomēr izskatās, ka Bleiks arī nāk no Bolta planētas

  -1 [+] [-]

, 2011-09-16 22:08, pirms 11 gadiem

     [+] [-]

, 2011-09-16 22:09, pirms 11 gadiem
Jjump rakstīja: Nuu vecīt, žēl tevis, ļoti pat.. deru ka šajā pasaulē tev nav paveicies
tu tiesam doma, ka tas ir reali iespejams, ka sportists kurs nepraktize 200m distanci ta peksni var uzlabot personisko rezultatu par vairak ka pusi sekundes?
Bolts speja tik atri skriet, jo neviens nav akls, visi redz kads dabas fenomens (parpratums?) vins ir, bet kas ir Bleikam? nav vinam tads augums ka Boltam. ''normali'' cilveki ka Gejs, Bleiks u.c. nevar skriet tik atri.
bet taka pirmajiem trim ir personiskie rezultati, tad pienemu, ka tur ir kads izskaidrojums.

     [+] [-]

, 2011-09-16 22:09, pirms 11 gadiem
un kur tad ir visi dirsē*i, kuri teica pec 100m Pč ka bleiks ir Sausiņš utt...

Malacis

  +2 [+] [-]

, 2011-09-16 22:13, pirms 11 gadiem
Opā! Tiešām negaidīti. Nelikās, ka šis čalis varētu skriet tik ātri. Pat pēc uzvaras PČ īpaši uz viņu necerēju, jo Bolts pats sevi noraka, nebija Asafas, Geja. Bet laikam kļūdījos. Nu ko, nākamajos gados intriga 100m varētu pieaugt.

  +1 [+] [-]

, 2011-09-16 22:13, pirms 11 gadiem
playthegame rakstīja: tu tiesam doma, ka tas ir reali iespejams, ka sportists kurs nepraktize 200m distanci ta peksni var uzlabot personisko rezultatu par vairak ka pusi sekundes?
Bolts speja tik atri skriet, jo neviens nav akls, visi redz kads dabas fenomens (parpratums?) vins ir, bet kas ir Bleikam? nav vinam tads augums ka Boltam. ''normali'' cilveki ka Gejs, Bleiks u.c. nevar skriet tik atri.
bet taka pirmajiem trim ir personiskie rezultati, tad pienemu, ka tur ir kads izskaidrojums.
Var būt, var arī nebūt ... es priecājos par šo mirkli, Bleiks ir zvērs - vismaz šobrīd, kas būs tālāk? laiks rādīs
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2011-09-16 22:21, pirms 11 gadiem
Johanam Bleikam 200 m labs izaicinājums Boltam!

     [+] [-]

, 2011-09-16 22:26, pirms 11 gadiem
Paskatoties uz Bleika starta reakcijas laiku- izskatās, ka tur arī palika WR!!!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2011-09-16 22:30, pirms 11 gadiem
vienkārši whāaaat?? patīkams pārsteigums, prieks par vadimu
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2011-09-16 22:44, pirms 11 gadiem
rudnev 2 gool

     [+] [-]

, 2011-09-16 22:56, pirms 11 gadiem
Patīk pirmais trijnieks-Jamaika,Jamaika un vēlreiz Jamaika

     [+] [-]

, 2011-09-16 23:01, pirms 11 gadiem

  -1 [+] [-]

, 2011-09-16 23:22, pirms 11 gadiem
žēl tik ka šie grandi tik bailīgi un izvairās sacensties ar spēcīgākajiem pretiniekiem. jāgaida OG...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2011-09-17 02:28, pirms 11 gadiem
Michael Johnson WHO?!!!
Tā aiziet manas bērnības leģendas Bet amīši jau kopš Karla Luisa un gan jau pat senākie laikiem rijuši dopingu, tā ka respekts Jamaikai!
1 2 44 komentāri