Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Serjogins Katalonijā labo personīgo rekordu pusmaratonā un pietuvojas Latvijas rekordam

Agris Suveizda

Serjogins Katalonijā labo personīgo rekordu pusmaratonā un pietuvojas Latvijas rekordam
Dmitrijs Serjogins. Foto: Latvijas Vieglatlētikas savienība.

Spānijas pilsētā Granuļesā personīgo rekordu pusmaratonā labojis latviešu skrējējs Dmitrijs Serjogins, kurš ieņēma sesto vietu un 23 grādu siltumā tikai par 14 sekundēm atpalika no Valērija Žolneroviča Latvijas rekorda.

Katalonijas pilsētā triumfēja 39 gadus vecais marokānis Ajads Lamdasens, kurš finišu sasniedza stundā, trīs minūtēs un 31 sekundē un par 14 sekundēm apsteidza 37 gadus veco spāni Havi Gerru. Savukārt 28 gadus vecais Serjogins pusmaratonu noskrēja stundā, četrās minūtēs un 57 sekundēs, piecas sekundes zaudējot Hesusam Olmosam, par gandrīz minūti apsteidzot Muradu Munimu un izcīnot sesto vietu.

Serjogins pirms diviem gadiem Viļņā uzstādīto personīgo rekordu laboja par 16 sekundēm un vairs tikai 14 sekundes atpaliek no Latvijas rekorda (1:04:43) – tas kopš 2011. gada Lisabonas maratona pieder Valērijam Žolnerovičam. Serjogins Granuļesā skrēja arī 24. aprīlī, kad 10 kilometru distanci šosejā veica 29 minūtēs un 49 sekundēs, no sev piederošā Latvijas rekorda atpaliekot par 39 sekundēm, ko viņš uzstādīja 2019. gada pēdējā dienā Barselonā.

Izmantotie resursi:
https://www.lamitja.cat/resultats_l...