Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:474, Did:0, useCase: 3

Maskalāns: "Miņins nepelnīti saņēma gada sportista titulu"

Maskalāns: "Miņins nepelnīti saņēma gada sportista titulu"
Edgars Maskalāns
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze

Latvijas bobsleja pilots Edgars Maskalāns intervijā "Latvijas Avīzei" asi kritizējis savu komandas biedru Jāni Miņinu, uzskatot, ka pērnā gada nogalē viņš nepelnīti saņēmis gada sportista titulu. Tāpat Maskalāns izteicis neapmierinātību ar bobsleja saimniecībā pastāvošo kārtību.

"Jāapsēžas, jāapdomā dzīve, un tad jau redzēs. Pēdējo divu sezonu laikā manas domas par sportu Latvijā ir mainījušās, arī par sistēmu bobslejā. Ja ir tāda attieksme pret otro komandu, tad Pasaules kausos jāpiedalās tikai vienai ekipāžai. Nav jēgas tērēt nodokļu maksātāju un sponsoru naudu tikai ķeksīša pēc – lūk, mums ir divas ekipāžas," sacīja Maskalāns, uzsverot, ka ir apmierināts ar divniekos sasniegto astoto vietu Vankūveras olimpiādē, taču četriniekos cerēja iekļūt desmitniekā, kas neizdevās (11. vieta).

Maskalāns atzina, ka viņu neapmierina princips "Visu Miņinam", jo uzskata, ka Latvijas vadošais bobsleja pilots nav ne ar ko labāks par viņu: "Uzskatu, ka tas ir tuvredzīgi - viņam dod visu labāko, mums atstāj pārpalikumu. Šādā situācijā vēl prasīt rezultātu vai kaut ko pārmest – man tas jau ilgāku laiku sēž iekšā... Miņinam visu sezonu taupīja slieču komplektu, ar kuru viņš pērn uzvarēja Eiropas čempionātā, bet šosezon tās ne reizi neuzlika, komplekts pat netika nomarķēts. Bet mums pamēģināt nedeva! Viss tikai Miņinam, bet – ar ko viņš ir labāks? Ne ar ko!"

"Uzskatu, ka pērn viņam nepelnīti piešķīra gada sportista titulu, vajadzēja dot Martinam Dukuram vai arī kādam no stūmējiem – Daumantam [Dreiškenam], Intaram [Dambim] vai Osim [Oskaram Melbārdim]. Tas, kā viņi vasarā trenējas un kā Miņins – tās ir divas dažādas lietas," uzsvēra Maskalāns, piebilstot, ka Miņina apgalvojumi par to, ka viņš divarpus stundas trenējoties svaru zālē ir muļķības.Tāpat Edgars atklāja, ka kopš nesenas pagātnes abu sportistu attiecības ir pasliktinājušās, lai gan iepriekš viņš uzskatīja, ka abi ar Miņinu esot labu draugi.

Latvijas Bobsleja federācijas viceprezidents Zintis Ekmanis neslēpa, ka liela nozīme ir tehnikai, ko pierādīja Maskalāna iespētais Vankūverā: : ''Apmierināts ar olimpiskajām spēlēm nevaru būt, bet – kā liktenis lēma, tā ir. Pasaules kausu sacensībās Edgars netika tik augstu kā šeit. Viņam laikam ir laba psiholoģiskā sagatavotība, divniekos palīdzēja arī iespēja braukt ar Miņina bobu. Tas pierāda to, cik liela loma ir tehnikai. Mēs nevaram atļauties divus divniekus, arī šo nopirka Latvijas Bobsleja federācijas prezidents Jānis Kols."

Izmantotie resursi:
Latvijas Avīze

1 2 3 4 5 6 7 242 komentāri
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: dr.hauss

+121 [+] [-]

, 2010-03-02 11:58, pirms 14 gadiem
Nu kops sitas intervijas tocna draugi vairs nebusiet.

+111 [+] [-]

, 2010-03-02 11:59, pirms 14 gadiem
Skarbi, bet patiesi.
Slēpts komentārs: Modritis

 +24 [+] [-]

, 2010-03-02 12:04, pirms 14 gadiem
Kurš pirmais nāk, tas pirmais maļ. Jānis jau paspējis makten daudz iemalt- Eiropas čempions, pasaules kausa posmos uzvaras un pašā kopvērtējumā trīniekā un tāpēc ar gluži loģiski, ka viss tiek viņam. BEt tas nu tā, par to - ar ko Jānis labāks par MAskalānu no skatītāja viedokļa

 +97 [+] [-]

, 2010-03-02 12:07, pirms 14 gadiem
pareizi vien dara,ka saka visu ko domā.Latvijā ir tā -ja tu nebļausi ka tev vajag,tev nedos.
Slēpts komentārs: kemrausis
Slēpts komentārs: kalnietis

 +35 [+] [-]

, 2010-03-02 12:19, pirms 14 gadiem
Skarbi vārdi, esmu pārsteigts, bet lielākā daļa taisnības jau Edgaram ir!

  +5 [+] [-]

, 2010-03-02 12:21, pirms 14 gadiem
kur ta biji sezonas sakuma ? tad jau vareji blaustities pa masu medijiem, ka jau nebija jegas ar funkcionariem runat

 +35 [+] [-]

, 2010-03-02 12:23, pirms 14 gadiem
Tas ir pilnīgi normāli, ja rodas domstarpības. Tikai tagad nav saprotams, kāpēc visi nostājas pret Miņinu, kas ir pierādījis, ka tiešām ir LV1 pilots šobrīd. Redz Maskalānam tikai vajadzēja paplest muti, nofinišēt Vankuverā, kad vinš ir baltais puika. Ja Miņins startetu, tad EM būtu aiz viņa. Kapēc tgd kad EM sašūmējies, ka nav 1.pilots, visi norej Miņinu? Vai nu es esmu neprecīzs, tomēr visā pasaule, un visāš labākajās ekipāžās, ir "maķenīt" labāka tehnika neka pilotam 2,3,utt...Tā kā mieru, tikai mieru, un ja EM būs vai jau ir labāks, tad viņš to arī pierādīs!

  +4 [+] [-]

, 2010-03-02 12:23, pirms 14 gadiem
Kurš tur balts un kurš melns , droši vien neuzzināsim. Katram sava taisnība. Cik nopratu no J.Ozola( bijušais Prūša stūmējs) teiktā Sporta
studijā, par Miņina apendicītu bija zināms vēl Latvijā, un ja jau toreiz tas būtu izoperēts, tad visa šī sāga varēja izpalikt. Žēl , ka Prūsis aizgāja Miņina pavadā un neuzstāja uz operāciju. Domāju, ka strīdu iemesls ir tieši šis. Varbūt kļūdos, bet daži izteikumi par to liecina.
Žēl, ka vienmēr dabūjam tik kaut kādas informācijas drupačas. Ļoti negribētos, lai konfliktu rezultātā Prūsis aizietu, Miņins ar Maskalānu konfliktētu...... un no gaidītajām uzvarām bobslejā sagaidīsim vien kārtējo vilšanos. Bet viss izskatījās tik cerīgi!

 +37 [+] [-]

, 2010-03-02 12:23, pirms 14 gadiem
Bet Edgar, Tev bija visas iespējas visu laiku uzrādīt labākus rezultātus!!!! Kad startēja Gatis Gūts un sāka Miņins, arī viņš bija 2.pilots, tomēr pierādīja, ka viņš ir labāks pilots, un rezultātā Gūts aizgāja, lai arī sākumā viņam bija labāka tehnika!!! Edgar, esi vŗs un beidz čīkstēt!!! Ja vari-pierādi. Ja vari atrast sponsorus un gribi būt labāks-pierādi!!! Viss ir tikai darba augļi. Maldies, ja tgd, kad izdevās finišēt Vankuverā, esi momentā milzum lielais vecis!!! Pierādi to pasaules kausu posmos! Miņins ir diezgan sūdīgs 2os-tad tā ir tava iespēja!! Tikai rodas jautājums,kāpēc to neesi izdarīijs PK posmos, kur Miņins arī ir sūdīgs 2os, ar ne to labāko tehniku!! Pierādi, nevis pēc viena finiša sāc runāt!!! Darbs darbs darbs...!!! Visiem veiksmi, un es par ikvienu mūsu sportistu!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +9 [+] [-]

, 2010-03-02 12:40, pirms 14 gadiem
kristapskristaps rakstīja: Bet Edgar, Tev bija visas iespējas visu laiku uzrādīt labākus rezultātus!!!! Kad startēja Gatis Gūts un sāka Miņins, arī viņš bija 2.pilots, tomēr pierādīja, ka viņš ir labāks pilots, un rezultātā Gūts aizgāja, lai arī sākumā viņam bija labāka tehnika!!! Edgar, esi vŗs un beidz čīkstēt!!! Ja vari-pierādi. Ja vari atrast sponsorus un gribi būt labāks-pierādi!!! Viss ir tikai darba augļi. Maldies, ja tgd, kad izdevās finišēt Vankuverā, esi momentā milzum lielais vecis!!! Pierādi to pasaules kausu posmos! Miņins ir diezgan sūdīgs 2os-tad tā ir tava iespēja!! Tikai rodas jautājums,kāpēc to neesi izdarīijs PK posmos, kur Miņins arī ir sūdīgs 2os, ar ne to labāko tehniku!! Pierādi, nevis pēc viena finiša sāc runāt!!! Darbs darbs darbs...!!! Visiem veiksmi, un es par ikvienu mūsu sportistu!
var redzeet,ka tu no bobsleja saproti diezgan virspuseeji,jo tad tu saprastu to cik daudz nosaka tehnika,kas vienmeer ir bijusi un buus labaaka pirmajam pilotam+tev vajadzeetu zinaat arii to cik svariigs ir starta ieskreejiens un laikam lieki piebilst,ka pirmajai ekipaazhai ir labaakie stuumeeji...
p.s. skaidri redzams,ka aizstaavi Miņinu...kaut gan centies to neizraadiit un buut diplomaatisks....
Slēpts komentārs: Modritis

  +9 [+] [-]

, 2010-03-02 12:45, pirms 14 gadiem
duncis muguraaa jaanim
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

 +11 [+] [-]

, 2010-03-02 12:57, pirms 14 gadiem
gunchar rakstīja: var redzeet,ka tu no bobsleja saproti diezgan virspuseeji,jo tad tu saprastu to cik daudz nosaka tehnika,kas vienmeer ir bijusi un buus labaaka pirmajam pilotam+tev vajadzeetu zinaat arii to cik svariigs ir starta ieskreejiens un laikam lieki piebilst,ka pirmajai ekipaazhai ir labaakie stuumeeji...
p.s. skaidri redzams,ka aizstaavi Miņinu...kaut gan centies to neizraadiit un buut diplomaatisks....
Tieši tā-labākajam pilotam, ir labākā komanda, labākā tehnika. Tomēr arī otrajam pilotam ir iespēja sevi apliecināt. Ja to nespēj izdarīt trasē, tad nevajag to darīt publiskajā telpā. Otrā komentārā runāju par Gūtu-šajā gadījumā, lai arī viņam bija labākā tehnika pēc Prūša aiziešanas, Miņins tomēr izkapāja savu vietu, un Gūts aizgāja.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +7 [+] [-]

, 2010-03-02 12:59, pirms 14 gadiem
Ir kas jauns? rakstīja: Viņš to OS izdarīja perfekti, ja nepamanīji. Izgrieza pogas Miņinam ka maz neliekas
Tas ir logiski ka izgrieza,jo Minins jau nestarteja!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -4 [+] [-]

, 2010-03-02 13:02, pirms 14 gadiem
Ir kas jauns? rakstīja: Tādā gadījumā parādi man vietu, kur rakstīts (gan tekstā, gan elwo komentārā), ka Janka netrenējas
Izlasi vina komentaru un sapratisi!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: Modritis

  -2 [+] [-]

, 2010-03-02 13:08, pirms 14 gadiem
Ir kas jauns? rakstīja: Viņš to OS izdarīja perfekti, ja nepamanīji. Izgrieza pogas Miņinam ka maz neliekas
paskaidro ludzu, ko tu ar to domaji, jo minins tik tiesam nestarteja. Puis, faktus ne emocijas ludzu!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +9 [+] [-]

, 2010-03-02 13:14, pirms 14 gadiem
IIZ 70 rakstīja: Šķiet,ka LV bobslejs ir aizgājis pa sliktā kā scenārija ceļu kāds vien var vispār būt-iekšējo šķelšanos.
Kaut arī Maskalāns izkliedza savu sāpi,tomēr viņš ir pelnijis ar kāju pa vienu vietu, un ārā no LV bobsleja komandas. Nav nekas sliktāks kā publiski mazgāt netīro veļu.
Taisnība jau Tev ir par to publisko veļas mazgāsanu, ceru ka pieturēsies pie šī principa un neprasīsi lai Dinamo visas aizkulises velk apspriešanai internetā.
P.S. Sveicu aizgājušajā varda dienā.

  +2 [+] [-]

, 2010-03-02 13:15, pirms 14 gadiem
Ir kas jauns? rakstīja: PK 2010 Miņins divniekos tikai reizi tika 10niekā (9. vieta), bet Edža uzreiz iesēdās jaunā (Miņina) bobā, ar jaunu stūmēju (Miņina) un tika 8.vietā. Kas tur ko nesaprast?
Pag, kad, kurā vietā, kurā pirms sezonas preses brīfingā Miņins un treneri ir teikuši par kādiem konkrētiem rezultātiem 2os? Vienīgā runā ir par pirmo starta grupu. Ne reizi nav minēts, ka tiek likts uzsvars uz 2iekiem. 2ku startu izmanto, lai piešautu trasi 4iekiem!

  +3 [+] [-]

, 2010-03-02 13:17, pirms 14 gadiem
Ir kas jauns? rakstīja: *Tādi stūmēji kā Miņkam pasaulē grūti atrodami.
*Tāda tehnika kā Miņkam, Edžam pat sapņos nav rādījusies.

Atgādināt, kāds bija rezultāts Maskalānam divniekos, kad iedeva gan stūmēju, gan bobu Miņina?
Jā, jā, Miņins par tādu varētu tikai sapņot!
nu nu, protams, negribu noniecināt mūsu stūmējus, bet ger, rus, can, usa,sui un vēl pa kādiem no citām ekipāžām ir priekšā.
1 2 3 4 5 6 7 242 komentāri