Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Sportacentrs.com TV šobrīd

Trešdiena, 27. oktobris

06:45 Latvijas čempionāta 2018 fināls airēšanas slalomā
08:00 "Ārpus kadra"- Sportacentrs.com podkāsts
09:00 Optibet futbola virslīga: FK Spartaks - Valmiera FC

Sportacentrs.com TV programma

Trešdiena, 27. oktobris

06:45 Latvijas čempionāta 2018 fināls airēšanas slalomā
08:00 "Ārpus kadra"- Sportacentrs.com podkāsts
09:00 Optibet futbola virslīga: FK Spartaks - Valmiera FC
11:30 UEFA kvalifikācija futbolā sievietēm: Latvija - Anglija
14:00 LIVE Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - RFS (1.puslaiks)
15:00 LIVE Optibet futbola virslīga: Valmiera FC - Riga FC
17:15 Sporta sarunu šovs "eXi". 3. sezonas 3.raidījums
21:00 "Copes garša" - raidījums makšķerniekiem
21:45 Šodien Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HS Rīga

Ceturtdiena, 28. oktobris

00:00 Elvi florbola liga: FK Kurši - FBK Valmiera
02:45 Elvi florbola līga: Rubene - FBK Valmiera
05:30 Elvi florbola līga: FBK Valmiera – FBK SĀC
08:00 Kērlinga turnīrs "WCT Latvian International Challenger".1/4fināls sievietēm
10:30 Kērlinga turnīrs "WCT Latvian International Challenger". Pusfināls vīriešiem
12:30 Kērlinga turnīrs "WCT Latvian International Challenger". Fināls
14:00 UEFA kvalifikācija futbolā sievietēm: Latvija - Anglija
17:30 "Ārpus kadra"- Sportacentrs.com podkāsts
19:00 Optibet futbola virslīga: Valmiera FC - Riga FC
21:15 Jaunums! Sporta sarunu šovs "eXi". 3. sezonas 4.raidījums
22:45 Sporta deju sacensības "Baltic Grand Prix". 2.diena

Piektdiena, 29. oktobris

00:00 Starptautiskās peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2020"
08:00 Sporta sarunu šovs "eXi". 3. sezonas 4.raidījums
09:45 LIVE Peldēšanas sacensības "Rīgas Sprints 2021". 1.dienas priekšsacīkstes
12:30 Optibet futbola virslīga: Valmiera FC - Riga FC
15:00 LIVE Baltijas līga hokejā: Valk 494 (Igaunija) - HK Mogo/LSPA
17:30 Raidījums "Veselīga"
18:15 LIVE Peldēšanas sacensības "Rīgas Sprints 2021". 1.dienas fināli
19:45 LIVE Baltijas līga hokejā: HK Liepāja - Hockey Punks (Lietuva) (no 2.perioda)
23:30 Sporta sarunu šovs "eXi". 3. sezonas 4.raidījums