Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

NRL izraksta 305 tūkstošus dolāru sodus par nelegālu grila ballīti

Juris Miņins
Juris Miņins

NRL izraksta 305 tūkstošus dolāru sodus par nelegālu grila ballīti
Pols Vons, Foto:Zumapress.com/Scanpix

Nacionālā Regbija līga (NRL) ir sodījusi 13 Seitdžordžas Ilavaras "Dragons" komandas spēlētājus un vienības īpašnieku par līgas Covid-19 noteikumu pārkāpumiem, rīkojot nelegālu barbekjū ballīti.

Seintdžordžaso Ilavaras "Dragons" komanda, kas spēlē pasaules vadošajā regbija līgas turnīrā, Austrālijā bāzētajā Nacionālajā regbija līgā, ir saņēmusi iespaidīgu naudas sodu. Līgas vadība ir sodījusi komandu, 13 spēlētājus, par to, ka viņi ir piedalījušies Pola Vohana rīkotajā grila ballītē.

Iemesls sodam gan nebija cilvēku vēlme atpūsties un paēst gaļu, bet gan tas, ka šāda rīcība ir krasi pretrunā ar līgas noteiktajiem bio-drošības noteikumiem kā arī Austrālijā pieņemtajiem ierobežojumiem, vienkāršiem vārdiem sakot, sods ir piešķirts par Covid-19 ierobežošanas noteikumu pārkāpumiem.

Kopumā, kā jau minēts iepriekš, šīs sankcijas skāra 13 spēlētājus, kopējai soda naudai sasniedzot 305 tūkstošus ASV dolāru. Tiesa, 50 tūkstošus no šīs summas, kas ir lielākais sods no visiem, ir jāmaksā Polam Vonam, kura īpašumā arī notika šī ballīte. Tāpat "Dragons" zvaigznei būs jāizlaiž astoņi mači. Pārējiem 12 spēlētājiem soda naudas ir mazākas un jāizlaiž būs tikai viena spēle katram.

Tiesa, ar to Vonam nedienas nemazinās, jo "Dragons", nosaucot šādu rīcību par muļķīgu un situācijai absolūti neatbilstošu, paziņoja par līguma laušanu. Protams, ka, lai arī Vons ir NRL nebūt ne pats sliktākais spēlētājs un ir spēlējis arī Austrālijas izlasē, kā arī pārstāvējis Jaundienvidvelsu "State of Origin" mačos, viņa nākotne līgā ir apdraudēta.

Interesanti, ka daloties ar notikušā detaļām, kārtībsargi atklāja, ka līdz ar policijas ierašanos ballītē, daudzi regbisti slēpās skapjos vai zem gultām, bet citi sākuši ar policistiem spēlēt "ķerenes", mēģinot izvairīties no aizturēšanas. Tiesa, kā redzams, tas viņiem nelīdzēja.

Lielākais notikuša vaininieks, Pols Vons, pēc tam kā tika atlaists no "Dragons" komandas, piekrita, ka rīcība nebija pati gudrākā un atvainojās komandas vadībai un komandas biedriem, līdzjutējiem un arī vienības sponsoriem.

Seintdžordžas Ilavaras "Dragons" šajā sezonā ir aizvadījuši 16 mačus, kuros uzvaras un zaudējumi ir dalīti uz pusēm un tas viņiem ļauj ieņemt septīto vietu turnīra tabulā, t.i., komanda atrodas izslēgšanas maču zonā.

Izmantotie resursi:
https://www.nrl.com/