Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:658, Did:0, useCase: 0
Aleksandra Samoilova un Mārtiņa Pļaviņa duelis pie tīkla
Foto: FIVB
17

Latviešu duelī Samoilovs/Šmēdiņš sagrauj Pļaviņu/Regžu

Longbīčas "Grand Slam" turnīra astotdaļfinālā savā starpā tikās abi vadošie Latvijas pludmales volejbola dueti. Intriga izpalika, Aleksandram Samoiovam un Jānim Šmēdiņam sagraujot Mārtiņu Pļaviņu un Haraldu Regžu ar rezultātu 2-0 (21:9, 21:15).
Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža
Foto: FIVB
17

Pļaviņš un Regža pārspēj kanādiešus, pulksten 1:00 latviešu duelis

Longbīčas "Grand Slam" turnīra astotdaļfinālā būs vērojams Latvijas pludmales volejbolistu duelis. Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā ar 2-0 (24:22, 21:16) pārspēja kanādiešus Kameronu Vīlanu un Maiklu Plantingu, bet astodaļfinālā cīnīsies pret Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu.
Haralds Regža
Foto: FIVB
5

Pļaviņš un Regža zaudē arī krieviem un izstājas no Klāgenfurtes

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haraldes Regža ar zaudējumu noslēguši Klāgenfurtes "Major" sērijas pamatturnīru. Latvieši ar rezultātu 0-2 (15:21, 11:21) piekāpās kanādiešiem Čeimam Šalkam un Benam Saktonam. Pēc tam sekoja arī zaudējums izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā - trīs setos pret krieviem Konstantīnu Semjonovu un Vjačeslavu Krasiļņikovu.
Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža
Foto: FIVB
4

Pļaviņam un Regžam pirmajā dienā uzvara un zaudējums

Ar negaidītu zaudējumu Klāgenfurtes "Major" sērijas turnīru sākušie Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kuri, esot favorītu lomā, ar 1-2 (21:18, 18:21, 9:15) piekāpās mājiniekiem Martinam Ermakoram un Moricam Pristauzam-Telsnigam, otrajā mačā ar 2-1 (19:21, 21:15, 15:12) pārspēja kanādiešus Džošu Binstoku un Semu Šahteru.
Mārtiņš Pļaviņš 
Foto: FIVB
4

Pļaviņš un Regža Šveicē apstājas 1/16 finālā

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža bez variantiem zaudējuši Gštādē (Šveicē) notiekošā FIVB Pasaules kausa ''Major'' sērijas posma pirmajā izslēgšanas turnīra kārtā.
Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža
Foto: fivb.org
5

Pļaviņš un Regža pieveic spēcīgu Nīderlandes duetu, bet kapitulē amerikāņiem

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža Gštādes pamatturnīra pirmajā spēlē smagā trīs setu apspēlēja nīderlandiešus Numerdoru un Varenhorstu, bet otrajā mačā zaudēja amerikāņiem Gibam un Patersonam.
Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža
Foto: CEV
39

Pļaviņš/Regža zaudē un atvadās no olimpiskā sapņa

Kontinentālā kausa izcīņas fināls noslēdzies Latvijas duetiem. Izšķirošajā mačā Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža ar 1-2 piekāpās austriešiem Aleksandram Hūberam un Robinam Zeidlam, kas nozīmē nekvalificēšanos Rio olimpiskajām spēlēm.
Haralds Regža
Foto: FIVB
1

Arī Pļaviņam un Regžam Olštinā divas uzvaras un zaudējums

Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža šodien FIVB Pasaules kausa tūres ''Grand Slam'' sērijas pludmales volejbola turnīrā uzvarēja abās spēlēs.
Mārtiņš Pļaviņš
Foto: FIVB
3

Pļaviņam un Regžam neveiksmīga spēle pret kanādiešiem

Polijas pilsētā Olštinā notiekošo "Grand Slam" posmu ar zaudējumu sākuši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža. Latvieši pamatturnīra pirmajā mačā ar 0-2 (16:21, 11:21) piekāpās Semam Pedlovam un Grantam O'Gormanam no Kanādas.
Haralds Regža
Foto: FIVB
6

Pļaviņam un Regžam neizdodas iekļūt ceturtdaļfinālā

Hamburgas "Major" sērijas turnīru devītajā vietā noslēguši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža. Latvieši cīņā par vietu ceturtdaļfinālā ar 0-2 (18:21, 19:21) piekāpās Huanam Virgenam un Lombardo Ontiverosam no Meksikas.
Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža
Foto: fivb.org
49

Pļaviņš un Regža sagrauj Eiropas čempionus un triumfē apakšgrupā

Mārtiņš Pļaviņš un Haralda Regža Hamburgā (Vācija) notiekošajā FIVB Pasaules kausa tūres ''Major'' sērijas posmā divos setos ļoti pārliecinoši apspēlēja Eiropas čempionus Nikolai un Lupo, bet pēc tam pieveica arī poļus Kadziolu un Salankeviču.
Mārtiņš Pļaviņš
Foto: FIVB
2

Pļaviņam un Regžam zaudējums trīs setu cīņā

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža ar zaudējumu sākuši Hamburgas "Major" pamatturnīru. Pirmajā mačā latvieši ar 1-2 (21:17, 14:21, 10:15) piekāpās Austrijas pludmales volejbolistiem Klemensam Dopleram un Aleksandram Horstam.
Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža
Foto: FIVB
10

Pļaviņš/Regža uzvar un iekļūst Hamburgas "Major" pamatturnīrā

DIvas uzvaras Hamburgas "Major" kvalifikācijas turnīrā izcīnījuši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža. Latvieši pirmajā mačā ar 2-0 uzveica gados jaunos Jasperu Būteru un Tomu van Stēni no Nīderlandes, bet pēc tam ar 2-0 pārspēja austriešus Peteru Eglzēru un Florianu Šneceru, iekļūstot pamatturnīrā.
Mārtiņš Pļaviņš
Foto: CEV
7

Pļaviņam un Regžam Eiropas čempionāts galā

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža šodien noslēdza Eiropas čempionātu, piedzīvojot zaudējumu grupu turnīra izšķirošajā mačā. Latvieši ar 1-2 (21:16, 20:22, 17:19) piekāpās Grieķijas pludmales volejbolistiem Georgiosam Kotsilianosam un Nikosam Zoupanim.
Mārtiņš Pļaviņš
Foto: CEV

Pļaviņš un Regža atzīst EČ favorītu pārākumu

Pēc nesekmīga spēles sākuma cienījamu maču Eiropas čempionātā aizvadījuši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža. Latvieši ar 0-2 (18:21, 19:21) piekāpās vieniem no turnīra favorītiem, Aleksandram Brūveram un Robertam Mēvsenam no Nīderlandes.
Mārtiņš Pļaviņš
Foto: FIVB
1

Pļaviņš un Regža Eiropas čempionātu sāk ar zaudējumu trīs setos

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža šodien ar zaudējumu sāka Eiropas čempionātu, kas risinās Šveices pilsētā Bīlē.
Mārtiņš Pļaviņš
Foto: FIVB
2

Arī Pļaviņam un Regžam turnīrs Maskavā galā

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža pēc izcīnītā pirmo panākuma Maskavā notiekošajā "Grand Slam" posmā piedzīvoja zaudējumu izšķirošajā cīņā francūžiem Jusefam Krū un Eduardam Roulandsonam ar 0-2 (15:21, 21:23), tādējādi izstājoties no turnīra.
Haralds Regža
Foto: FIVB
4

Pļaviņš un Regža atzīst nīderlandiešu pārākumu

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža ar zaudējumu sākuši Maskavas "Grand Slam" pamatturnīru. Pirmajā mačā latvieši ar 0-2 (16:21, 18:21) atzina Aleksandra Brūvera un Roberta Mēvsena pārākumu.
Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža
Foto: FIVB
4

Pļaviņš un Regža iekļūst Maskavas ''Grand Slam'' pamatturnīrā

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža izcīnījusī divas uzvaras Maskavas "Grand Slam" turnīra kvalifikācijā, tādā veidā garantējot sev vietu sacensību pamatturnīrā.
Mārtiņš Pļaviņš
Foto: FIVB

Pļaviņš un Regža Antālijā ierindojas devītajā vietā

Ar zaudējumu astotdaļfinālā Antālijas "Open" turnīru noslēguši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža. Latvieši cīņā par vietu ceturtdaļfinālā ar 0-2 (16:21, 20:22) atzina vāciešu Džonatana Erdmana un Kaja Matisika pārākumu, turnīrā ieņemot dalītu devīto vietu.