Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Rinkevičs/Bedrītis sakauj itāliešus un turpina ceļu pretī pamatturnīram

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Rinkevičs/Bedrītis sakauj itāliešus un turpina ceļu pretī pamatturnīram
Artūrs Rinkevičs un Ardis Daniels Bedrītis. Foto: FIVB

Turcijā sācies "Beach Pro" tūres "Challenge" turnīrs, kura kvalifikāciju sekmīgi sākuši Latvijas pludmales volejbolisti Artūrs Rinkevičs un Ardis Daniels Bedrītis. Latvieši pirmajā spēlē ar 2-0 pārspēja itāliešus Jakobu Vindišu un Džanluku Dal Korso

• Rinkevičs un Bedrītis aizvadītajā nedēļā izcīnija devīto vietu Madrides "Futures" turnīrā pēc zaudējuma astotdaļfinālā Edgaram Točam un Kristianam Fokerotam. Turcijā latvieši trešo reizi centās pārvarēt kvalifikācijas barjeru "Challenge" līmeņa turnīrā. Viņu pirmie pretinieki bija itāļi Jakobs Vindišs un Džanluka Dal Korso, kuri Madridē pārspēja Toču un Fokerotu grupu turnīra ietvaros, bet galā ierindojās piektajā vietā.

• Spēli ar divām lieliskām servēm sāka Rinkevičs, bet pēc tam arī atzīmējās ar darbību aizsardzībā. Itālieši turpināja kļūdīties, rezultātam kļūstot 4:0. Pēc pārtraukuma sekmīgi pie tīkla cīnījās Bedrītis, palielinot rezultāta starpību līdz pieciem punktiem (6:1). Vindišs īsā laikā atspēlēja divus punktus un bija ļoti tuvu tam, lai atgūtu vēl vienu. Latvieši ar azartisku cīņu iekrāja sešu punktu pārsvaru, bet seta otrajā pusē turpināja dominēt, noņemot jebkādus jautājumus no seta uzvarētāja. Tas beidzās latviešiem labvēlīgi ar 21:11.

• Otrā seta sākumā Latvijas duets ātri ieguva trīs punktu pārsvaru, Vindišam pieļaujot vairākas kļūdas (4:1). Pēc Rinkeviča neatvairāmas serves Itālijas duetam nekas cits neatlika kā ņemt pārtraukumu. Pēc tā Bedrītim bija lieliska iespēja palielināt pārsvaru, bet vējš aizpūta bumbu tālāk nekā plānots. Tuvojoties seta vidum, Dal Korso atzīmējās ar eisu, bet bumbu tīklā raidīja Rinkevičs, rezultātam kļūstot neizšķirtam (9:9).

• Bedrītis situāciju laboja ar sekmīgu spēli pie tīkla, atjaunojot trīs punktu pārsvaru (12:9). Pēc tehniskā pārtraukuma Latvijas dueta pārsvars pieauga līdz četriem punktiem, Rinkevičam un Bedrītim tuvojoties uzvarai. Itālieši nespēja atrast veidus, kā lauzt cīņas gaitu, latviešiem svinot uzvaru ar 2-0 (21:11, 21:17).

• Tādējādi Rinkevičs un Bedrītis nonākuši uzvaras attālumā no vietas pamatturnīrā. Izšķirošajā cīņā latviešu pretinieki būs Daniels Dīrings un Sems Šakters no Kanādas, kuriem pirmā kārta bija brīva. Spēles sākums paredzēts plkst. 18:00.