Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 1
Tīna Graudiņa. Foto: Jamie Schwaberow / NCAA
1

Graudiņa trešo reizi atzīta par "Pac-12" konferences labāko spēlētāju

LETA. Latvijas pludmales volejboliste Tīna Graudiņa no Dienvidkalifornijas Universitātes komandas "Trojans" atzīta par "Pac-12" konferences šīs sezonas labāko spēlētāju.
Luīze Skrastiņa, Marta Ozoliņa, Varvara Brailko, Deniela Konstantinova. Foto: volejbols.lv
6

Ozoliņa/Skrastiņa un Brailko/Konstantinova kvalificējas "Beach Pro" elites posmam Jūrmalā

Nedēļas nogalē tika aizvadīts iekšējās atlases turnīrs pludmales volejbolā sievietēm, noskaidrojot "Beach Pro" tūres Jūrmalas "Elite 16" posma divu "Wild Card" ieguvējas, informē Latvijas Volejbola federācija. Tādējādi pamatturnīrā iekļuva Marta Ozoliņa/Luīze Skrastiņa, bet ceļazīmi uz kvalifikāciju nopelnīja Varvara Brailko/Deniela Konstantinova.
Foto: sellgames2022.com

Rīgā, Tukumā un Ogrē risināsies starptautiskās studentu spēles

20.-22. maijā Rīgā, Tukumā un Ogrē notiks starptautiskās sacensības XXXVII SELL Studentu spēles, kas šogad atzīmē 99. pastāvēšanas gadu.

Točs/Fokerots nespēj pārspēt favorītus un Madridē finišē piektajā vietā

Latvijas pludmales volejbolisti Edgars Točs un Kristians Fokerots noslēguši Madridē notiekošo "Beach Pro" tūres "Futures" turnīru. Latvieši ceturtdaļfinālā ar 0-2 piekāpās turnīra favorītiem no Spānijas, Pablo Ereram un Adrianam Gaviram.
Edgars Točs. Foto: CEV
2

Latviešu duelī Madridē pārāki Točs un Fokerots

Madridē turpinās "Beach Pro" tūres "Futures" turnīrs pludmales volejbolā. Tā astotdaļfinālā savā starpā tikās abi Latvijas dueti, Edgars Točs/Kristians Fokerots un Artūrs Rinkevičs/Ardis Daniels Bedrītis. Šoreiz labāki bija Točs un Fokerots, iekļūstot ceturtdaļfinālā.
Kristians Fokerots. Foto: CEV
1

Točs/Fokerots zaudē itāliešiem - turnīru turpinās astotdaļfinālā

Latvijas pludmales volejbolisti Edgars Točs un Kristians Fokerots ar zaudējumu turpina Madridē notiekošo "Beach Pro" tūres "Futures" turnīru. Cīņā par uzvaru grupā un garantētu vietu ceturtdaļfinālā latvieši ar 1-2 piekāpās itāliešiem Jakobam Vindišam un Džanlukam Dal Korso.
Artūrs Rinkevičs. Foto: FIVB
1

Rinkevičs/Bedrītis pārspēj mājiniekus un iekļūst astotdaļfinālā

Latvijas pludmales volejbolisti Artūrs Rinkevičs un Ardis Daniels Bedrītis "Beach Pro" tūres "Futures" turnīrā Madridē izcīnījuši pirmo uzvaru, kas Latvijas duetam ļāvis iekļūt turnīra astotdaļfinālā.
Edgars Točs. Foto: FIVB
1

Točs un Fokerots Madridē ieskrienas ar mājinieku pieveikšanu

Ar uzvaru "Beach Pro" tūres "Futures" turnīru Madridē sākuši Latvijas pludmales volejbolisti Edgars Točs un Kristians Fokerots. Latvieši ar 2-0 pārspēja spāņus Pablo Peresu un Havjeru Monfortu.
Artūrs Rinkevičs un Ardis Bedrītis. Foto: FIVB

Rinkevičs un Bedrītis ar zaudējumu sāk "Futures" turnīru Madridē

Latvijas pludmales volejbolisti Artūrs Rinkevičs un Ardis Daniels Bedrītis ar zaudējumu sākuši "Beach Pro" tūres "Futures" turnīru Madridē. Latvieši ar 0-2 piekāpās šveiciešiem Kventinam Metralam un Jveam Hauzeneram.
Foto: volejbols.lv

Latvijas pludmales dueti Bedrītis/Rinkevičs un Točs/Fokerots Madridē sāks "Future" pamatturnīru

No 12. maija līdz 15. maijam Spānijas pilsētā Madridē tiks aizvadīts Beach Pro Tour – Future posms, kurā sacensības ar pamatturnīru uzsāks arī divi Latvijas dueti - Edgars Točs un Kristians Fokerots, kuri izlikti ar 3. kārtas numuru, kā arī ar 10. numuru izliktie Adris Daniels Bedrītis pārī ar Artūru Rinkeviču.
Mollija Ebertina, Heilija Hārvarda, Tīna Graudiņa, Karolīna Šafere. Foto: Jenny Chuang / @caroline.schafer_
1

Graudiņa/Hārvarda - aizvadītās NCAA sezonas labākais duets

Dienvidkalifornijas Universitātes (USC) pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Heilija Hārvarda izpelnījušās aizvadītās NCAA sezonas labākā dueta titulu, ko piešķir Amerikas Volejbola treneru asociācija (AVCA).
Anastasija Kravčenoka. Foto: Michael Gomez / Beach Pro Tour - Rosarito Elite 16
2

Kravčenoka un Graudiņa Jūrmalā būs nāves grupā, Samoilovs/Šmēdiņš pret poļiem un čehiem

9. maijā Starptautiskā volejbola federācija (FIVB) un ’’Volleyball World’’ publiskoja spēļu grafiku "Beach Pro" tūres "Elite 16" posmam, kas no 1. līdz 5. jūnijam risināsies Majoru pludmalē Jūrmalā, informē Latvijas Volejbola federācija. Kā iepriekš tika ziņots, ’’Elite 16’’ turnīros pret pasaules spožajām pludmales volejbola zvaigznēm Latviju pārstāvēs sešas komandas.
Edgars Točs un Kristians Fokerots. Foto: Volleyball World / Latvijas Volejbola federācija
3

Kataras pamatturnīrā iekļuvušie Točs/Fokerots krietni pakāpjas rangā

Starptautiskā volejbola federācija (FIVB) publicējusi jaunākos rangus pludmales volejbolā. Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un atrodas attiecīgi sestajā un septītajā vietā, savukārt savas pozīcijas krietni vien uzlabojuši Edgars Točs un Kristians Fokerots, kuri "entry" rangā nostiprinājušies kā otrais labākais duets Latvijas vīriešu pludmales volejbolā.
Tīna Graudiņa. Foto: Jamie Schwaberow / NCAA
3

Graudiņas USC satriec UCLA un iekļūst NCAA finālā

Alabamas kurortpilsētiņā Galfšorsā tuvojas noslēgumam NCAA izslēgšanas spēles pludmales volejbolā jeb "maija trakums". Tīnas Graudiņas pārstāvētā čempionvienība Losandželosas USC šonakt pusfinālā uzvarēja vicečempioni Losandželosas UCLA un svētdien plkst. 23.00 cīnīsies par titulu.
Tīna Graudiņa mačā pret FSU. Foto: Justin Tafoya / NCAA

Graudiņas USC turpina uzvaras gājienu un iesoļo NCAA pusfinālā

Alabamas kurortpilsētiņā Galfšorsā turpinās NCAA izslēgšanas spēles pludmales volejbolā jeb "maija trakums". Tīnas Graudiņas pārstāvētā čempionvienība Losandželosas USC uzvarēja arī trešajā mačā un iekļuva pusfinālā, kas ieplānots plkst. 23.00.
Edgars Točs. Foto: FIVB
3

Pēc pārliecinoša sākuma Točs/Fokerots zaudē un noslēdz Dohas turnīru 19. vietā

Vēl vienu zaudējumu Dohā notiekošajā "Beach Pro" tūres "Challenge" turnīrā piedzīvojuši Latvijas pludmales volejbolisti Edgars Točs un Kristians Fokerots. Latvieši cīņā par vietu izslēgšanas spēlēs ar 0-2 piekāpās nīderlandiešiem Leonam Luini un Rubenam Peningam, ieņemot 19. vietu.
Heilija Hārvarda, Deleinija Meipla, Tīna Graudiņa. Foto: Jenny Chuang / USC Beach Volleyball
3

Graudiņa/Hārvarda izglābjas no zaudējuma, USC tiek tālāk NCAA finālturnīrā

Alabamas kurortpilsētiņā Galfšorsā turpinās NCAA izslēgšanas spēles pludmales volejbolā jeb "maija trakums". Tīnas Graudiņas pārstāvētā čempionvienība Losandželosas USC uzvarēja otrajā mačā un iekļuva trešajā kārtā. Laikapstākļu dēļ USC nākamā spēle tika pārcelta un sāksies 7. maijā plkst. 16.00.
Edgars Točs un Kristians Fokerots. Foto: Volleyballworld
3

Točam un Fokerotam sāpīgs zaudējums trīs setu cīņā Dohas turnīra favorītiem

Latvijas pludmales volejbolisti Edgars Točs un Kristians Fokerots ar sāpīgu zaudējumu sākuši "Beach Pro" tūres Dohas "Challenger" pamatturnīru. Pirmajā A grupas spēlē latvieši ar 1-2 piekāpās turnīra galvenajiem favorītiem Čerifam un Ahmedam.
Kristians Fokerots un Edgars Točs. Foto: Latvijas Volejbola federācija.
6

Toča bloki un Fokerota serves ieved latviešus Dohas "Challenge" pamatturnīrā

Latvijas pludmales volejbolisti Edgars Točs un Kristians Fokerots izcīnījuši otro uzvadu "Beach Pro" tūres "Challenge" turnīrā Dohā. Uzvara pār šveiciešiem Adrianu Haidrihu un Leo Diljēru ļāva latviešiem iekļūt pamatturnīrā.
Aleksandrs Samoilovs. Foto: volleyballworld.com

Jūnijā Jūrmalā spēlēs Samoilovs/Šmēdiņš, Graudiņa/Kravčenoka un pasaules skaļākie vārdi

Šī gada pasaules tūres posmā pludmales volejbolā "Elite 16", kas norisināsies no 1. līdz 5. jūnijam Jūrmalā, Majoru pludmalē, Latviju pārstāvēs visi trīs Latvijas dueti kā sieviešu, tā vīriešu sacensībās.