Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Kravčenoka/Konstantinova noslēdz Eiropas "Queen of the Court" finālturnīru

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Kravčenoka/Konstantinova noslēdz Eiropas "Queen of the Court" finālturnīru
Deniela Konstantinova un Anastasija Kravčenoka. Foto: King of the Court / @kravcenokaa

Nīderlandes ceturtajā lielākajā pilsētā Utrehtā turpinās pludmales volejbola šovs, kas pirmoreiz ir pozicionēts kā Eiropas "Queen & King of the Court" finālturnīrs. Eiropas divkārtējā čempione Anastasija Kravčenoka un U20 Eiropas vicečempione Deniela Konstantinova šodien noslēdza sacensības.

"King of the Court" šovā izspēles risinās pēc pludmales volejbola ierastajiem noteikumiem, taču citādi sacensību gaita ir ļoti savdabīga un visai grūti saprotama ne tikai vidusmēra līdzjutējam...

Šodienas "play-off" par trijām ceturtdaļfināla ceļazīmēm cīnījās pieci dueti - slovēnietes Tjaša Kotnika/Tajda Lovšina, dānietes Klāra Vindelefa/Sofija Bisgārda, igaunietes Helēna Hollasa/Līsa Sometsa, ukrainietes Valentīna Davidova/Jevgeņija Bajeva un vakar triumfējušās Latvijas pārstāves Anastasija Kravčenoka/Deniela Konstantinova.

Pirms sākuma TV tiešraides komentētāja apbrīnoja Kravčenoku, kura katru reizi ierodas ar citu pārinieci un gūst panākumus. Lietainos apstākļos Latvijas duetam ar trešo mēģinājumu sanāca nokļūt karalieņu pusē, kur gan neizdevās noturēties. Pēdējā minūtē Kravčenoka ar eisu panāca atgriešanos, tomēr nācās palikt tukšā. Ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu nopelnīja ukrainietes ar četriem punktiem.

→ → Šodienas otrajā piecu minūšu spēlē vadībā izvirzījās igaunietes un pēc tam dānietes. Dāniete netrāpīja laukumā, līdz ar to mūsējās tika karalieņu pusē, kur Konstantinova iesita mūsu pirmo punktu, bet Kravčenoka pievienoja otro. Uzvarēja dānietes ar astoņiem punktiem.

→ → → Pēdējā piecu minūšu spēlē Konstantinova panāca nokļūšanu karalieņu pusē, viņa iesita mūsu pirmo, otro un ar bloku sarūpēja trešo punktu, izvirzoties vadībā. Slovēnietes pārtvēra iniciatīvu un uzvarēja ar sešiem punktiem, izcīnot pēdējo ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu. Latvijas duetam pietrūka divu punktu.

Atgādinām, ka aizvadītajā vasarā Deniela Konstantinova/Līva Ēbere izcīnīja U20 EČ sudrabu, savukārt Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa atgriezās Eiropas čempioņu tronī. Pagājušajā nedēļā Konstantinova/Ēbere ieguva ceturto vietu U18 EČ, bet tikmēr Anastasija un Mihails iestūrēja laulības ostā.

Janvārī aizvadītajā "King of the Court" finālturnīrā Latvijas-Austrālijas duets Anastasija Kravčenoka/Fība Bela izcīnīja bronzu. Kravčenokas trešā vieta ir Latvijas līdz šim augstākais sasniegums "King of the Court" turnīrā. Pagājušā gada augustā Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš ieguva ceturto vietu Utrehtas posmā.

Izmantotie resursi:
kingofthecourt.com
cev.eu/beach/queen-king-of-the-court-european-finals