Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Mūsu peldētāji Budapeštā mēģinās turpināt veiksmīgo sezonas sākumu PK posmos

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Mūsu peldētāji Budapeštā mēģinās turpināt veiksmīgo sezonas sākumu PK posmos
D.Bobrovs. Foto: Latvijas peldēšanas federācija.

Šodien, 7.oktobrī, Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā tiek dots starts FINA Pasaules kausa tūres otrajam posmam, kurā startēs arī trīs Latvijas izlases sportisti – Gabriela Ņikitina, Artūrs Markovs un Daniils Bobrovs.

Pagājušajā nedēļas nogalē Berlīnē iesākās FINA pasaules kausa tūres pirmais posms, bet šajā nedēļas nogalē paredzēts jau nākamais jeb otrais posms, kas notiks Budapeštā, kur startēs trīs Latvijas peldētāji. Jau ziņojām par Romana Kermana veiksmīgajiem startiem pagājušās nedēļas nogalē Berlīnē, kur Latvijas peldētājs uzrādīja ļoti atzīstamus rezultātus, 200m kompleksajā peldējumā izcīnot 10.vietu, bet 100m uz muguras uzrādot 13.laiku.

Otrajā posmā Kermans nestartēs, taču Ungārijā Latvijas delegācijas sastāvs būs krietni kuplāks nekā pagājušajā nedēļas nogalē Vācijā, jo uz Budapeštu ir devušies trīs Latvijas izlases sportisti – Gabriela Ņikitina, Artūrs Markovs un Daniils Bobrovs.

Visi trīs Latvijas pārstāvji uz startu dosies jau sacensību pirmajā dienā. Vispirms pasaules kausa tūrē debitēs Artūrs Markovs, kurš startēs 400m br./st. priekšsacīkstēs, bet mirkli vēlāk uz starta blokiem kāps gan Gabriela Ņikitina, kurai starts sprinta distancēs uz muguras un brīvajā stilā, gan Daniils Bobrovs, kurš startēs 100m brasā.

Sacensību turpinājumā Markovam ieplānots starts 200m kompleksajā peldējumā (8.oktobrī) un 200m br./st. (9.oktobrī). Tokijas Olimpisko spēļu dalībnieks Daniils Bobrovs jauno sezonu turpinās ar startu 200m brasā (8.oktobrī) un 50m brasā (9.oktobrī), savukārt Gabrielai Ņikitinai Budapeštā paredzēta cīņa par vietu finālā gan 50m tauriņstilā (8.oktobris), gan 100m br./st. (9.oktobris).

Kā norāda FINA, dalībai pasaules kausa otrajā posmā ir reģistrējušies vairāk kā 200 sportistu no visas pasaules, tai skaitā virkne Tokijas olimpisko spēļu laureātu un citi pasaules labākie atlēti.

Izmantotie resursi:
Sākums - Latvijas Peldēšanas federācija

     [+] [-]

, 2021-10-07 16:02, pirms 2 mēnešiem
Kermans pirms nedēļas patīkami pārsteidza.