Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 3

Gusts neuzvarams Poznaņā, "Skorpioni" - tuvu 1. līgai

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Gusts neuzvarams Poznaņā, "Skorpioni" - tuvu 1. līgai
Francis Gusts pirmajā Polijas 2. līgas finālmačā bija neuzvarams.

Polijas spīdveja 2. līgas pirmajā finālmačā nevainojami savus braucienus veica Francis Gusts un atveda 15 no 15 iespējamajiem punktiem, bet viņa pārstāvētā Poznaņas komanda "SpecHouse PSŽ" savā mototrekā ar 53:37 pārspēja Opoles komandu "OK Bedmet Kolejarz". Atbildes mačs - pēc nedēļas Opolē.

"Skorpioni" maču sāka ļoti pārliecinoši un jau pēc pirmās braucienu sērijas (pēc četriem braucieniem" panāca desmit punktu pārsvaru - 17:7. Vēl pēc trim braucieniem mājinieku pārsvars bija jau divdesmit punkti - 31:11.

Viesi pamazām sāka atjēgties, mājinieku pārsvars vairs nebija tik liels un divus braucienus pirms mača beigām Opoles komanda zaudēja vairs tikai 14 punktus - 32:46. S

ummā pirmais finālmačs bija zaudēts, taču vēl bija iespēja izredzes pirms atbildes mača padarīt labākas. Priekšpēdējā braucienā Gusts un dānis Jonass Seiferts-Salks pārliecinoši uzvarēja ar 5:1 un atjaunoja 18 punktu pārsvaru - 51:38.

Pēdējā braucienā viesi uzvarēja ar 4:2, taču tik un tā uzvara ar 16 punktu pārsvaru krietni pietuvina Poznaņas komandu jeb "Skorpionus" 1. līgai.

Francim Gustam - piecas uzvaas piecos braucienos un 15 no 15 iespējamajiem punktiem. 11 punkti dāņu juniora Emila Breuma rēķinā.

Pirmais finālmačs 1. līgā starp Andžeja Ļebedeva pārstāvēto komandu Krosno "Cellfast Wilki" un Zeļonas Guras "Stelmet Falubaz" nenotika un tika pārcelts - Krosno visu dienu stipri lija.