Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Latvijas komanda Francijā startēs kvadriciklu motokrosa Nāciju kausā

Juris Grīns
Juris Grīns

Latvijas komanda Francijā startēs kvadriciklu motokrosa Nāciju kausā
Foto: Facebook.com/QuadTeamLatvia

Šajā nedēļas nogalē 2. un 3. oktobrī Francijā, Dardon Gueugnon norisināsies Eiropas Nāciju kauss kvadricikliem. Šogad Latvijas izlasē startēs Kārlis Lizanders (“Saldus motoklubs”), Matīss Palēvics (“Rodeo MX”) un Valērijs Kuzmins (“Gulbenes Moto”).

Latvijas izlase ar komandu ir devusies ceļā, lai nedēļas nogalē startētu Eiropas Nāciju kausā kvadricikliem. Sportisti ir apņēmības pilni cīnīties un aizstāvēt Latvijas godu.

Kārlis Lizanders (“Saldus motoklubs”) Nāciju kausā startēs pirmo reizi: “Emocijas ir pozitīvas, motivācija ir liela, lai mēs tiktu uz pjedestāla. Esmu gatavs nepadoties. Tas būs liels pasākums, sajūtas ir tiešām labas. Izlase ir stipra, komanda ir ļoti laba. Mums ir divi spēcīgi braucēji Matīss un Valērijs. Es esmu jaunākais. Darīšu visu iespējamo un domāju, ka tikšu viņiem līdzi.”

Šī gada Latvijas čempions Q open klasē Matīss Palēvics (“Rodeo MX”) Nāciju kausā pirmo reizi startēja 2019. gadā Vācijā. “Līdzīgi kā 2019. gadā, arī šogad pirms Nāciju kausa esmu satraumējies, bet centīšos nobraukt ļoti labi. Pagaidām zinu, ka ir pieteikušās 15 valstis. Šajā trasē startēšu pirmo reizi. Edgars Meņģelis tur ir startējis, viņš pastāstīja par trasi un deva padomus! Paldies manam fiziskās sagatavotības trenerim Artim Lagzdiņam un viņa komandai par to, ka spēja mani sagatavot maksimāli labākajā fiziskajā kondīcijā šim Nāciju kausam. ”

Valērijs Kuzmins (“Gulbenes Moto”) ir vispieredzējušākais Nāciju kausa dalībnieks, viņš Latvijas izlasi pārstāvēs trešo reizi. “Noskaņojums ir labs. Katru reizi braucu cīnīties un sasniegt arvien labāku rezultātu. Pirmo reizi startēju Dānijā, tas bija 2018. gadā, pieredze vēl nebija tik liela. 2019. gadā startējām Vācijā. Pieredze bija jau uzkrāta, uz to posmu devos jau ar lielāku pārliecību un tur arī izdevās sasniegt labāku rezultātu. Kopumā izdevās labi un rezultāts bija apmierinošs - 6. vieta. Šogad braucam to uzlabot. Cerēsim, ka nelīs lietus! Rādīsim ko mācēsim!”

Komandas vadītājs Jānis Arbidāns: “Braucam un cīnīsimies. Aizstāvēsim Latvijas godu!” Pirms pieciem gadiem šajā trasē startēja tā laika Latvijas izlase, bet šī gada Latvijas izlases sportisti tur brauks pirmo reizi. “Trase no nostāstiem un video reportāžām ir aptuveni zināma. Gatavojāmies attālināti. Šoreiz Nāciju kausam gatavojāmies lielā tempā, jo līdz pēdējam brīdim likām visas “kārtis” kopā. Beigās salikās un dodamies!” tā Jānis Arbidāns.

Informāciju sagatavoja:
Luīze Vīksna
LaMSF