Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Stupelis sadursmē lauzis ribas

Juris Grīns
Juris Grīns

Stupelis sadursmē lauzis ribas
Gerts Gordejevs un Kaspars Stupelis. Foto: Jeff Primmer

Blakusvāģu motokrosa braucējs Kaspars Stupelis pasaules čempionāta pirmajā posmā guvis traumu - viņam konstatētas lauztas ribas, kā dēļ nāksies izlaist nākamās plānotās sacensības.

Igauņu pilota Gerta Gordejeva un latviešu kantētāja Kaspara Stupeļa ekipāža nedēļas nogalē Nīderlandē piedalījās blakusvāģu motokrosa pasaules čempionāta pirmajā posmā, divu braucienu summā ierindojoties 12. pozīcijā.

Pirmajā braucienā ekipāžai nepadevās labs starts un kāds no konkurentu motocikliem uztriecās sportistiem no aizmugures. Finišs tika sasniegts, taču tikai 16. vietā. Otrajā braucienā starts padevās labāks un tika izcīnīta desmitā vieta.

Šodien Stupelis pavēstījis, ka incidentam, kad no aizmugures tika saņemts trieciens, ir sekas - viņam konstatētas divas lauztas ribas. Tas nozīmē, ka tagad nedaudz nāksies atpūsties, un Gordejeva/Stupeļa duets neizies uz starta 1. maijā gaidāmajā Igaunijas čempionāta pirmajā posmā Pelvā. Toties Kaspars sola būt ierindā uz otro posmu, kas notiks 8. maijā Karksi-Nuijas trasē.

"Trieciens mugurā, ko saņēmu pagājušajā svētdienā, rezultējies ar divām lauztām ribām," apstiprina Kaspars Stupelis. "Līdz ar to komanda pieņēmusi lēmumu nestartēt plānotajās sacīkstēs Pelvā. Bet atpūta nebūs ilga, jo būsim pie starta barjeras Igaunijas čempionāta otrajā posmā."