Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Stupelim pasaules čempionāta kvalifikācijas sacīkstēs sestā vietā

Juris Grīns
Juris Grīns

Stupelim pasaules čempionāta kvalifikācijas sacīkstēs sestā vietā
Gerts Gordejevs/Kaspars Stupelis. Foto: Jens Körner

Nīderlandē šajā nedēļas nogalē startē blakusvāģu motokrosa pasaules čempionāts. Jau šodien tika aizvadītas kvalifikācijas sacensības, kurās sesto vietu sasniedza igauņu braucēja Gerta Gordejeva un latviešu kantētāja Kaspara Stupeļa ekipāža. Kvalifikācijas sacīkšu summā viņi bija vienpadsmitie.

Lai gan pēdējie gadi blakusvāģu motokrosam nav bijuši tie labākie, jaunā sezona startējusi uz pozitīvas nots, jo Markelo trasē cīņā par iespēju startēt finālbraucienos devās 33 ekipāžas. Stupelis ir vienīgais no latviešu sportistiem, kas šogad piedalās pasaules čempionātā. Latvijā šogad nenotiks neviens no posmiem, bet kopumā gaidāmas septiņas sacīkšu nedēļas nogales.

Brīvajos treniņbraucienos Markelo trasē otrajā grupā Gordejeva/Stupeļa duets ierindojās sestajā vietā starp 17 ekipāžām, bet kvalifikācijā A grupā uzrādīja septīto rezultātu.

Pēc tam kvalifikācijas sacīkstēs A grupā Gordejevs/Stupelis starp 15 ekipāžām finišēja sestajā vietā, uzvarētājiem zaudējot 33 sekundes. Pirmo vietu ieņēma Etjēns Bakss/Ondrejs Cermaks, aiz kuriem finišēja Julians Veldmans/Glens Jansenss un Brets Vilkinsons/Džo Milards.

B grupā labākie bija Marvins Vanlušens/Robijs Bakss, otro vietu ieņēma Gerts van Vervens/Bens van der Bogārts, bet trešie finišēja Džastins Keubens/Rodolfī Lebretons.

Finālsacīkstes Markelo trasē tiks aizvadītas svētdien.

PČ pirmā posma starta kārtība: