Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Kozlovskim Polijas motokrosā nedaudz pietrūkst līdz pjedestālam, Stecjuka uzvar

Juris Grīns
Juris Grīns

Kozlovskim Polijas motokrosā nedaudz pietrūkst līdz pjedestālam, Stecjuka uzvar
Leons Kozlovskis. Foto: Facebook.com/leons.kozlovskis

Motokrosa vecmeistars Leons Kozlovskis šodien aizvadīja Polijas motokrosa čempionāta trešo posmu, divu braucienu summā sasniedzot ceturto vietu. Dāmu klasē tikmēr uzvarēja Anna Stecjuka.

Kozlovskis sacensībās Helmno uz starta izgāja "MX Masters" klasē, kur kopumā sacentās 30 dalībnieki. Starp gados krietni jaunākiem censoņiem latviešu braucējs tomēr bija viens no ātrākajiem, lai arī neizdevās aizcīnīties līdz pjedestālam.

Pietrūka vien nedaudz. Pirmajā braucienā Kozlovskis finišēja trešais, bet otrajā, pēc neveiksmīga starta, aizcīnījās līdz ceturtajai vietai. Summā viņam tāds pats punktu skaits kā trešās vietas ieguvējam, taču ceturtā vieta.

"Šodien nobraucu sacīkstes Polijas čempionātā," ziņo Leons Kozlovskis. "Trase bija supertehniska. Kopā ceturtā vieta. Pirmajā braucienā bija labs starts un cīņa līdz pēdējam aplim. Finišēju trešais, 11 sekundes aiz līdera un sekundi aiz otrās vietas ieguvēja. Otrajā braucienā starta barjera nokrita trešajā sekundē, kas, loģiski, man iegrieza, un startā aptuveni 12. vieta. Trīs ātrākie čaļi pa to laiku aizmuka. Braucu it kā labi, bet pietrūka 12 sekundes līdz trešajai vietai."

Sportists atzīst, ka objektīvi pirmais trijnieks bijis spēcīgāks par viņu. Iespējams, Kozlovski redzēsim uz starta arī nākamajā posmā, kas notiks jau pēc nedēļas.

"Šie puiši bija ātrāki, un, loģiski, arī jaunāki," sacīja pieredzes bagātais motosportists. "Iespējams, nākošnedēļ atgriezīšos, jo notiks posms Lodzā. Atkal jauni starti un jauns adrenalīns!"

"MX Kobiet" jeb dāmu klasē tikmēr abos braucienos uzvarēja Latvijas sportiste Anna Stecjuka. Posmā viņa aiz sevis atstāja Viktoriju Kupčiku un Karolinu Jasinsku. Šajā klasē piedalījās 12 dalībnieces. Stecjuka piedalījusies visos pirmajos trīs posmos, guvusi otro uzvaru un pašlaik ir Polijas čempionāta līdere. Jau 15 punktus viņai zaudē Jasinska, bet Kupčika ir trešā, atpaliekot 38 punktus.

Posma kopvērtējums "MX Masters" klasē:

VietaSportistsPunkti
1.Maciejs Zduneks47
2.Karols Kedzierskis47
3.Lukažs Kedziersmis38
4.Leons Kozlovskis38
5.Marcins Polnars32
6.Radoslavs Matuščaks28
7.Daniels Krzištofeks27
8.Tomažs Josts26
9.Adkadijušs Mireckis21
10.Andrzejs Šalbierzs20

Visi rezultāti: https://wyniki.motoresults.pl/en/20...