Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Brāļi Reišuļi startē "ADAC MX Masters" motokrosā Vācijā

Juris Grīns
Juris Grīns

Brāļi Reišuļi startē "ADAC MX Masters" motokrosā Vācijā
Jānis Mārtiņš Reišulis. Foto: Luc Wright

Šajās brīvdienās startē prestižais Vācijas motokrosa seriāls "ADAC MX Masters". Uz pirmo posmu, kas norisināsies Drēcas trasē, kuplā skaitā devušies arī latviešu braucēji, tostarp brāļi Reišuļi.

Gandrīz 50 dalībnieki pieteikušies startam vadošajā klasē "Masters", taču šeit Latvijas sportistu nebūs. Brauks tādi ātri motokrosisti kā Makss Nagls, Tims Kohs, Horhe Zaragosa, Žordī Tiksjē un Adams Sterijs, bet no igauņiem arī Tanels Leoks, Gerts Krestinovs, Karels Kutsars un Erki Kahro.

Mūsējie būs uz starta "Youngster Cup", kas ir otrā spēcīgākā klase šajā čempionātā. Šeit dalību apstiprinājuši Edvards Bidzāns un Kristofers Kauliņš. Kopā ap 70 braucējiem.

Eiropas čempionāta uzlecošās zvaigznes, brāļi Reišuļi būs starp dalībniekiem un, visticamāk, arī starp favorītiem "Junior Cup 125" klasē. Startēs gan Kārlis Alberts Reišulis ("Yamaha MJC"), gan Jānis Mārtiņš Reišulis ("Hamstra MX Team"). Tāpat starp 45 dalībniekiem solās būt Roberts Lūsis ("Sturm STC Racing") un Markuss Kokins ("MX Moduls").

Nepilni pieci desmiti braucēju pieteikušies "Junior Cup 85" klasē. No latviešiem gatavojas startēt Raivo Laicāns ("Sturm STC Racing") un Ričards Muraško ("Kaczmarek Motorsport").

Sacensības Drēcā norisināsies divas dienas. Šo pēcpusdien jau notiks pirmie finālbraucieni, bet otrie risināsies svētdien.

Izmantotie resursi:
adac-motorsport.de