Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Video: Reišulis cīnās par trešo vietu un krīt

Juris Grīns
Juris Grīns

Video: Reišulis cīnās par trešo vietu un krīt
Foto: mxgp

Piedāvājam atskatu uz Spānijā notikušo Eiropas EMX125 motokrosa čempionāta posmu, kurā desmito vietu izcīnīja latviešu motosportists Kārlis Alberts Reišulis. Pirmā brauciena sākumā "Yamaha Europe EMX125 MJC" komandas braucējs ar 47. starta numuru pat cīnījās par pirmo trijnieku, pirms piedzīvoja sadursmi un krita.

"Kārtējo Eiropas čempionāta posmu EMX125 klasē aizvadīja Kārlis Alberts Reišulis," no notikuma vietas ziņo sportista komanda. "Šoreiz sacensības notika Spānijā. Kvalifikācijā nesanāca neviens labs aplis, tāpēc Kārlis kvalificējās ar 13. ātrāko apļa laiku. Pirmajā braucienā padevās labs starts un braucienu uzsāka trešajā vietā, bet pāris līkumus tālāk notika sadursme ar ceturtās vietas īpašnieku un sekoja kritiens. Pirmo apli šķērsoja 21. vietā. Braukšanas ātrums bija labs un finišā Kārlis desmitajā vietā. Otrais starts mazliet sliktāks un braucienu iesāka 13. vietā. Visu braucienu notika sīva cīkstēšanās un finišā septītā vieta. Divu braucienu summā desmitā vieta. Tagad Kārļa ceļš ved uz Itāliju, kur notiks nākamie četri Eiropas čempionāta posmi. Liels paldies Kārļa trenerim Robertam Justam un liels paldies visiem atbalstītājiem."

     [+] [-]

, 2021-10-17 13:34, pirms mēneša
1 84 Herlings, Jeffrey
2 243 Gajser, Tim
3 3 Febvre, Rom
4 61 Prado, Jorge
5 91 Seewer, Jeremy
6 41 Jonass, Pauls
Kvalifikācija